Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Colonia Russa Santa Maria Novella dla mężczyzn

Colonia Russa Santa Maria Novella dla mężczyzn

Miałem: 1

Colonia Russa marki Santa Maria Novella to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Colonia Russa został wydany w 1913 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i róża; nutami serca są lawenda, petitgrain, rozmaryn, goździk (przyprawa) i werbena cytrynowa; nutami bazy są piżmo, benzoes, balsam tolu, kastoreum i cywet.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Róża

Lawenda Petitgrain Rozmaryn Goździk (przyprawa) Werbena cytrynowa

Piżmo Benzoes Balsam Tolu Kastoreum Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonia Russa by Santa Maria Novella.

Colonia Russa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Maria Novella Colonia Russa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Maria Novella Colonia Russa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonia Russa marki Santa Maria Novella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonia Russa marki Santa Maria Novella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ferrari Ferrari Black Jesus Del Pozo Adventure Quasar Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Houbigant Fougere Royale Bond No 9 Chez Bond Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Penhaligon`s English Fern Nobile 1942 Lavanda Nobile Alain Delon Samourai 47 Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Creed Royal Scottish Lavender April Aromatics Crown Chakra Oil