Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Alba di Seoul Santa Maria Novella dla kobiet i mężczyzn

Alba di Seoul Santa Maria Novella dla kobiet i mężczyzn

Alba di Seoul marki Santa Maria Novella to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Alba di Seoul został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutą serca jest sosna; nutami bazy są nuty drzewne i nuty orientalne.

Nuty zielone

Sosna

Nuty drzewne Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alba di Seoul by Santa Maria Novella.

Alba di Seoul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Maria Novella Alba di Seoul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Maria Novella Alba di Seoul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alba di Seoul marki Santa Maria Novella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alba di Seoul marki Santa Maria Novella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Yves Rocher Voile d'Ambre Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Oleg Cassini Cassini for Men Mojo Be Glamouros Chevignon Forever Mine for Men Barbara Bui Le Parfum Molinard Les Orientaux: Patchouli Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Montale Full Incense Smell Bent Sexy Turtleneck Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi