Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Prophetisima Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

Prophetisima Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

dymny
agarowy
Prophetisima Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet Zdjęcia Prophetisima Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet Zdjęcia

Prophetisima marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Prophetisima został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Malcolm. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), jaśmin, kwiat pomarańczy, olibanum, mirra, labdanum i drzewo sandałowe.

Agar (oud) Jaśmin Kwiat pomarańczy Olibanum Mirra Labdanum Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prophetisima by Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection.

Prophetisima Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Prophetisima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Prophetisima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prophetisima marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prophetisima marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Joop! Joop! Homme Mauboussin Mauboussin Homme Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Lucky Brand Lucky You for Men Fragrances of Ireland Patrick Caron Impact Pour Un Homme Michael Storer Winter Star D.S. & Durga $ Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Jeanne Arthes Ice Breaker