Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pallavi Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

Pallavi Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

tropikalny
Pallavi Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet Zdjęcia Pallavi Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet Zdjęcia

Pallavi marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pallavi został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Malcolm. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, kwiat pomarańczy, mango i mimoza.

Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy Mango Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pallavi by Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection.

Pallavi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Pallavi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Pallavi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pallavi marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pallavi marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Lailat Al Omer Yves Rocher Iris Noir Renato Balestra Diamante Fragonard Belle de Nuit Mandarina Duck Scarlet Rain Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Bob Mackie Iridescence Miya Shinma Tsuki Jennifer Lopez My Glow Cliff Richard Devil Woman Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Mona di Orio Musc