Marki » R S » orientalne « Grupy

Kokopelli Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

Kokopelli Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet

Kokopelli Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection dla kobiet Zdjęcia

Kokopelli marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection to orientalne perfumy dla kobiet. Kokopelli został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Malcolm. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, wetyweria, jaśmin, drzewo sandałowe, styraks, labdanum, opoponaks i dzięgiel.

Galbanum Wetyweria Jaśmin Drzewo sandałowe Styraks Labdanum Opoponaks Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kokopelli by Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection.

Kokopelli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Kokopelli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection Kokopelli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kokopelli marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kokopelli marki Santa Fe Botanical Natural Fragrance Collection reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Prada No8 Opopanax Esteban Sensuelle Russie Montale Aoud Ambre Montale Dewmusk Molinard Habanita Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Lorenzo Villoresi Dilmun Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Rasasi Sadaf Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir