Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet

Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet

Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Diamond Edition Sanrio dla kobiet Zdjęcia

Hello Kitty Diamond Edition marki Sanrio to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hello Kitty Diamond Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i frezja; nutami serca są jaśmin, esencja różana, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Frezja

Jaśmin Esencja różana Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Kitty Diamond Edition by Sanrio.

Hello Kitty Diamond Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanrio Hello Kitty Diamond Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanrio Hello Kitty Diamond Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Kitty Diamond Edition marki Sanrio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Kitty Diamond Edition marki Sanrio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Dior Celine Dion Sensational Yardley White Satin Il Profvmo Cafe Vert L`Artisan Parfumeur Tubereuse E. Coudray Jacinthe Et Rose Parfums Berdoues Violette Cherie Stella McCartney Stella in Two Peony Pacifica Nerola Orange Blossom Michael Storer Yvette Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Lalique Fleur de Cristal