Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sanctuary Classic Sanctuary dla kobiet

Sanctuary Classic Sanctuary dla kobiet

Mam: 2

Sanctuary Classic marki Sanctuary to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sanctuary Classic został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytrusy; nutami serca są jaśmin, kardamon i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Cytrusy

Jaśmin Kardamon Róża

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sanctuary Classic by Sanctuary.

Dune

Sanctuary Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanctuary Sanctuary Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanctuary Sanctuary Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sanctuary Classic marki Sanctuary. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sanctuary Classic marki Sanctuary reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Givenchy Organza Indian Jasmin Celine Dion Enchanting Escada Escada Margaretha Ley Keiko Mecheri Loukhoum Ulric de Varens Varens Kiss O Boticario Lily Essence Clive Christian No. 1 Adidas Adidas Floral Dream Romane Ever Luxe Jean Patou Chaldee Nejma Nejma 5