Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Tea & Jasmin Sanctuary dla kobiet

Green Tea & Jasmin Sanctuary dla kobiet

Mam: 1

Green Tea & Jasmin marki Sanctuary to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Green Tea & Jasmin został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są herbata, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Gardenia tahitańska

Herbata Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea & Jasmin by Sanctuary.

Green Tea & Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanctuary Green Tea & Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanctuary Green Tea & Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea & Jasmin marki Sanctuary. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea & Jasmin marki Sanctuary reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Givenchy Into the Blue Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Orlane Fleurs d`Orlane CB I Hate Perfume Tea/Rose Guerlain Purple Fantasy Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Lanvin Eclat d`Arpege Farmacia SS. Annunziata Takis En Voyage Perfumes Debut de Carmel