Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Tea & Jasmin Sanctuary dla kobiet

Green Tea & Jasmin Sanctuary dla kobiet

Mam: 1

Green Tea & Jasmin marki Sanctuary to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Green Tea & Jasmin został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są herbata, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Gardenia tahitańska

Herbata Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea & Jasmin by Sanctuary.

Green Tea & Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanctuary Green Tea & Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanctuary Green Tea & Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea & Jasmin marki Sanctuary. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea & Jasmin marki Sanctuary reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Yves Rocher Neonatura Elevate Benetton B. United Jeans Woman Valentino Very Valentino Bvlgari Eau Fraiche Gres Pastel de Cabotine Woods of Windsor Lily of the Valley Molinard Les Fleurs: Rose Avon In Bloom by Reese Witherspoon Lulu Guinness Lulu Guinness Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Yves Rocher Chevrefeuille