Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Black Iris & Peony Sanctuary dla kobiet

Black Iris & Peony Sanctuary dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Black Iris & Peony marki Sanctuary to kwiatowe perfumy dla kobiet. Black Iris & Peony został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i piwonia; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka

Irys Jaśmin Piwonia

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Iris & Peony by Sanctuary.

Black Iris & Peony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanctuary Black Iris & Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanctuary Black Iris & Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Iris & Peony marki Sanctuary. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Iris & Peony marki Sanctuary reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Alfred Sung Mei Victoria`s Secret Very Sexy Hot Montana Suggestion Eau d`Or Michel Klein Cher Michael Kors Island Bermuda Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Lili Bermuda Oleander Mistral Verbena Flower Krigler Pleasure Gardenia Parfums DelRae Coup de Foudre Van Cleef & Arpels Un Air de First