Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Black Iris & Peony Sanctuary dla kobiet

Black Iris & Peony Sanctuary dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Black Iris & Peony marki Sanctuary to kwiatowe perfumy dla kobiet. Black Iris & Peony został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i piwonia; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka

Irys Jaśmin Piwonia

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Iris & Peony by Sanctuary.

Black Iris & Peony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sanctuary Black Iris & Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sanctuary Black Iris & Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Iris & Peony marki Sanctuary. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Iris & Peony marki Sanctuary reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her L`Erbolario Acacia Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Shania Twain Shania by Stetson Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Oriflame Diamond Musk Mistral Verbena Flower Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Givenchy Dance with Givenchy Tiens Trench Pacifica California Star Jasmine