Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Viola Essenziale Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Viola Essenziale Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Viola Essenziale marki Salvatore Ferragamo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Viola Essenziale został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są liczi i neroli; nutami serca są toskański irys i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula i piżmo.

Liczi Neroli

Toskański irys Kwiat pomarańczy

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viola Essenziale by Salvatore Ferragamo.

Viola Essenziale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Viola Essenziale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Viola Essenziale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viola Essenziale marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viola Essenziale marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Kylie Minogue Darling Yves Rocher En Avril Un Soir Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Il Profvmo Coquelicot Marilyn Miglin Mystic Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Caron N`Aimez Que Moi Versace VE Molyneux Le Chic Penhaligon`s Jubilee Bouquet