Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Vendemmia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Vendemmia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

mleczny
Vendemmia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vendemmia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vendemmia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vendemmia marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vendemmia został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są cytron i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i liść figi; nutami bazy są fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Cytron Brzoskwinia

Jaśmin Liść figi

Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vendemmia by Salvatore Ferragamo.

Vendemmia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Vendemmia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Vendemmia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vendemmia marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vendemmia marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Serge Lutens Iris Silver Mist Alviero Martini 1a Classe Woman Carolina Herrera 212 Splash 2008 Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Lancaster Aquasenses Lorenzo Villoresi Musk Shania Twain Shania Starlight s.Oliver s.Oliver Women The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Amway Ancestry Faberlic Aora