Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny
Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

Subtil Pour Homme marki Salvatore Ferragamo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Subtil Pour Homme został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są imbir, liść lotosa, mandarynka i kardamon; nutami serca są kolendra, fiołek, dzięgiel i różowy pieprz; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo.

Imbir Liść lotosa Mandarynka Kardamon

Kolendra Fiołek Dzięgiel Różowy pieprz

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Subtil Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Acqua di Gio

Subtil Pour Homme Recenzje Perfum

Subtil Pour Homme by Salvatore Ferragamo 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Subtil Pour Homme marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Subtil Pour Homme marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Cacharel Pour Homme Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Agustin Davila Agustin Davila for Men Anya`s Garden Temple Linari Notte Bianca Usher Usher VIP Christian Audigier Christian Audigier For Him Ayala Moriel Vetiver Racinettes Smell Bent Violet Tendencies Mazzolari Lui Chantecaille Vetyver Kesling Be Bop