Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 23

mleczny
Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Signorina Misteriosa został wydany w 2016 roku. Signorina Misteriosa stworzyli Sophie Labbe i Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są jeżyna i neroli; nutami serca są tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula, bita śmietana i koktajl black vanilla husk.

Jeżyna Neroli

Tuberoza Kwiat pomarańczy

Paczula Bita śmietana Koktajl Black Vanilla Husk

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Misteriosa by Salvatore Ferragamo.

Jeu d'Amour l'Elixir

Signorina Misteriosa Recenzje Perfum

xmagx
xmagx

Używałam już każdej możliwej Signoriny , do testów nowej wersji zachęcił mnie piękny elegancki flakonik.Szybko się rozczarowałam i równie szybko umyłam , zapach był nie do zniesienia.Na mojej skórze koszmarnie słodki i duszący , nawet można powiedzieć że lekko apteczny.To zdecydowanie najgorsza Signorina jaka wyszła , choć flakonik chyba najpięknieszy...

china_doll
china_doll

Jeśli o mnie chodzi to mogłabym te perfumy brać w ciemno już dla samego flakonika, ponieważ jest PRZE-CU-DOW-NY!
Już flaszka oryginalnej Signoriny jest genialna, ale ten czarny kolor robi z niej mistrzostwo świata, no ręce same się wyciągają po te perfumy, tym bardziej że klasyk to mój najukochańszy zapach...

No, ale zejdźmy na ziemię. Zapach ,,tajemniczego flakera" nie strąca z mojego osobistego piedestału klasycznej Signoriny, ale jest całkiem nieźle. Od samego początku najbardziej wyczuwalna jest jeżyna i ja obstawiałabym jeszcze jakieś gorzkie cytrusy, pewnie chodzi o neroli i kwiat pomarańczy :) po kilku godzinach dochodzi słodycz bitej śmietany i nieco przytłumia wcześniejszy wyrazisty aromat. Cały czas mam wrażenie jakiejś sztucznej słodyczy, ale nie przeszkadza mi to.

Czarna Panienka jest moim zdaniem mniej słodsza niż jej różowa siostra i według mnie pasuje raczej na ciepłe pory roku. Nie jest tajemnicza, jakby wskazywała nazwa i mroczny flakon, ale mimo wszystko ma w sobie coś intrygującego.
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie. Swoją koncepcją wpisuje się w niebanalną słodycz linii Signorina, różni się też od zalewu nowych słodkich propozycji, bo nie jest taka zamulająca. Nie brakuje jej tez wyrazistości, czego niestety nie można było powiedzieć, po moim zdaniem nieudanej Eleganzie.

Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite.
No i... chcę ją, chcę. Może nie tak od razu na już, ale to czarne cudo musi u mnie kiedyś zagościć :D

Beata Maria
Beata Maria

Puffffffffffff lecimy, lecimy... i bezpiecznie osiadamy na gęstej bitej śmietanie niczym rzucona do dekoracji jeżyna. Natychmiast wpada nam do rąk waniliowy koktajl. Wokół nas roztacza się woń przygotowanego deseru.
Signorina Misteriosa to nie są orientalno - kwiatowe perfumy a zdecydowanie jadalna forma zapachu. Poza tym, ta kompozycja nie ma nic wspólnego z elegancką Signoriną. Misteriosa próbuje nawiązywać do swoich, o wiele bardziej udanych udanych poprzedniczek: La Vie Est Belle czy la Nuit Tresor. Niestety, może być co najmniej średniej klasy naśladowczynią. Zapach jest kremowy, gęsty, bardzo słodki a ta jedna jeżynka nie ożywia go tak, jakbym oczekiwała. Neroli absolutnie nie ma prawa głosu a paczula czy tuberoza są w stanie agonalnym. Misteriosa to propozycja dla fanek słodkości waniliowych w ilościach kosmicznych.
Dla mnie -pas.
Piękny flakon,chciałoby się go mieć, ale zwartość....... jakoś mi tu nie pasuje.Trwałość zapachu przeciętna, projekcja również.

gardenia
gardenia

Misteriosa to to dla mnie nie jest, signorina może i tak, choć zapach jest też dość dojrzały, ma taką suchą drapiąca słodycz, lekko tłustawą ale nie ciężką, fajna jest ta nuta bitej śmietany ale jest ona dość syntetyczna, choć uwierzcie mi, ja zawsze uwielbiałam bitą śmietaną z proszku do ubijania na mleku, najlepsza była ta z Wodzisławia, więc może jestem grupą docelowa ;D Śmietany i wanilii jest tu sporo, jak wspominałam dość syntetyczne ale nie aż tak, żeby dyskwalifikować naszą pannicę do niższej półki. Ja osobiście tu owoców nie czuję aczkolwiek jest jakaś minimalna świeżość, mnie ten zapach nie zamula...nie powala też na łopatki, to kolejna dość nudna pozycja zgodna z trendami, nie znajdzie tu nic poszukiwacz/ka ambitnych dzieł, zaś pięknych flakonów na pewno! Jestem oczarowana tą cudną elegancką flaszeczką, szkoda, że kompozycji brak tego czegoś, jakiejś iskry. Ogólnie podoba mi się ta drapiąca waniliowo-śmietanowa pudrowość, ale sama sobie tego nie kupię, w prezencie może tak szczególnie ze względu na flakon :). Trwałośc niezła.

Perelka
Perelka

Signorina Misteriosa to ciężki, słodki i lepki zapach, wpisujący się w tę samą kategorię co Si, La Vie Est Belle, La Nuit Tresor. Wyczuwam w niej dodatkowo coś nieco chemicznego, metalicznego, co nawet mi się podoba. Muszę przyznać, że jeżyna w tym zapachu jest przepiękna, nadaje mu mroku i charakteru, ale z czasem staje się coraz bardziej przyduszona przez bitą śmietanę i tłustą, mocną wanilię. Te perfumy to coś dla fanek lepkich słodkości ;)

Blablabla123
Blablabla123

Piękna butelka! Zawartość mnie rozczarowała. O ile Signorina edp i edt to urocze i dziewczęce landrynki w kwiatach , Signorina Eleganza to nowoczesny szypr, to ten flanker jest jakis drazniacy. Duszny, a jednocześnie kwaskowy. Taka mdląca landryna w piżmie(którego nie ma). Musi to byc ta jeżyna i neroli. Po godzinie nieśmiało czuć paczula z wanilia. Trwałość 4-5h. Dla mnie męczący, chemiczny jak gryząca kostka toaletowa.Choc mysle, ze oddając sprawiedliwość Misteriosie-trochę sie wyróżnia wsród dzisiejszych ofert na polkach. Słodko-kwaśny, mocny, duszący. Ociera sie o nisze, jak dla mnie. Łatwy nie jest ten zapach. Jest to dla mnie kategoria białokwiatowa, nie orientalna. Taki zapach angielski, bo pamietam, jak mieszkałam w Anglii przez rok,ze Angielki uwielbiały takie duszne zapachy. Choc cos z przeszłości mi przypomina, ale nie moge sobie przypomnieć, co. Jakis olejek do opalania ? Cos trochę jak gardenia w olejku kokosowym od Yves Rocher czyli piekne,ciepłe i duszne Monoi, ale Misteriosa niestety zimna i duszna! Przytłacza mnie, na polke "chce" nie trafi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Lancome La Nuit Tresor Guerlain La Petite Robe Noir Jil Sander Sun Nina Ricci Ricci Ricci Karl Lagerfeld Karleidoscope Yves Saint Laurent Baby Doll Gucci Gucci Guilty Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Agent Provocateur L'Agent Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Montale Rose Night Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Givenchy Hot Couture Thierry Mugler Angel Eau de Toilette The Different Company Sublime Balkiss Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Gucci Gucci Guilty Intense Montblanc Femme de Montblanc