Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet

lekko korzenny
Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Signorina Limited Edition został wydany w 2013 roku. Signorina Limited Edition stworzyli Sophie Labbe i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są różowy pieprz i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są panna cotta, paczula i piżmo.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka

Jaśmin Róża Piwonia

Panna cotta Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Limited Edition by Salvatore Ferragamo.

Signorina Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Alain Delon Samourai Woman Love Gold Mexx XX Very Wild Elizabeth Arden 5th Avenue Style Anya`s Garden Star Flower Susanne Lang Vanilla Coconut Voluspa Cocoa Tamarind Calvin Klein ck IN2U Heat Her Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Sexual Blush