Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet

tropikalny
Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Signorina Eau de Toilette został wydany w 2012 roku. Signorina Eau de Toilette stworzyli Sophie Labbe i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są liczi i grejpfrut; nutami serca są ryż i róża; nutami bazy są drewno kaszmirowe i bita śmietana.

Liczi Grejpfrut

Ryż Róża

Drewno kaszmirowe Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Eau de Toilette by Salvatore Ferragamo.

Incanto Bloom (2014)
Ode à l'amour

Signorina Eau de Toilette Recenzje Perfum

Signorina Eau de Toilette by Salvatore Ferragamo 3.11 out of 5 based on 11 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Nina Ricci Nina Calvin Klein Beauty Chanel Allure Sensuelle Burberry Burberry Body Rose Gold Givenchy Play For Her Eau de Toilette Annick Goutal Petite Cherie Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Agent Provocateur Fatale Intense Robert Piguet Calypso Robert Piguet Baghari 2006 Annick Goutal Vanille Exquise Lalique Living Lalique Yves Saint Laurent Belle d`Opium Eau de Parfum Éclat L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Kenzo Flower by Kenzo Oriental Kenzo Flower in the Air Robert Piguet Fracas L`Artisan Parfumeur Seville a l`Aube L`Artisan Parfumeur Mon Numero 10