Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet

tropikalny
Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Eau de Toilette Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Signorina Eau de Toilette został wydany w 2012 roku. Signorina Eau de Toilette stworzyli Sophie Labbe i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są liczi i grejpfrut; nutami serca są ryż i róża; nutami bazy są drewno kaszmirowe i bita śmietana.

Liczi Grejpfrut

Ryż Róża

Drewno kaszmirowe Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Eau de Toilette by Salvatore Ferragamo.

Incanto Bloom (2014)
Ode à l'amour

Signorina Eau de Toilette Recenzje Perfum

Edi
Edi

Lekki i delikatny kwiatowo-owocowy zapach. Zapach bezpieczny, miły, dobrze zmiksowany z przyzwoitą trwałością i lekką głębią. Daje wrażenie odświeżenia, w tle pobrzmiewa zielona herbata i owoc liczi.
Pozycja nadająca się na prezent w ciemno. Flakon wdzięczny i wesoły.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Eau de Toilette marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Nina Ricci Nina Calvin Klein Beauty Hermes Voyage d`Hermes Burberry Burberry Body Rose Gold Yves Saint Laurent Saharienne Burberry Burberry Brit Rhythm for Women Givenchy Play For Her Eau de Toilette Annick Goutal Petite Cherie Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Caligna Hermes Jour d'Hermes Hermes Un Jardin Sur Le Nil Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Agent Provocateur Fatale Intense Penhaligon`s Gardenia Annick Goutal Rose Splendide Etat Libre d`Orange Archives 69 Robert Piguet Calypso