Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Salvatore Ferragamo pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

Salvatore Ferragamo pour Homme marki Salvatore Ferragamo to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Salvatore Ferragamo pour Homme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Mary. Nutami głowy są cyklamen, kminek, afrykańskie geranium, liść figi, grejpfrut, neroli i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), korzeń irysa, jaśmin, róża i kardamon; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Cyklamen Kminek Afrykańskie geranium Liść figi Grejpfrut Neroli Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Korzeń irysa Jaśmin Róża Kardamon

Skóra Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salvatore Ferragamo pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Salvatore Ferragamo pour Homme Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Zapach charakterystyczny i oryginalny .
Bardzo intensywny i aromatyczny zaraz po aplikacji - czuje wyrażnie figę , goździka i grapefruit , inne kwiaty , których nie jestem w stanie rozróznić . Świetna projekcja . Czuje go na sobie wyrażnie po 6 godzinach od aplikacji . Piekny meski zapach. Pomimo tej swojej intensywnie kwiatowej woni nie kojarzy mi sie kobieco - może dlatego , ze nie ma w sobie żadnej wanilii ani innej słodyczy , odbieram go jako cierpko - zielono - kwiatowego . Bardzo włosko-śródziemnomorski . Świetna propozycja na wiosnę i lato , myślę zę spokojnie sprawdzi się też jesienią

ryszard
ryszard

Tyle składników, że głowa boli a ja czuję tylko figę.
Polecam przetestować przed zakupem, bo to linearny zapach i może męczyć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salvatore Ferragamo pour Homme marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salvatore Ferragamo pour Homme marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Pour Homme Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Montale Black Aoud Chanel Antaeus Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Mirato Malizia Uomo Vetyver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Dior Homme Intense Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain Vetiver Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Dune Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Thierry Mugler B*Men Hermes Voyage d'Hermes Parfum Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Red Vetyver