Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Punta Ala Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Punta Ala Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Punta Ala marki Salvatore Ferragamo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Punta Ala został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest drzewo oliwne; nutami bazy są cedr i wetyweria.

Cytrusy

Drzewo oliwne

Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Punta Ala by Salvatore Ferragamo.

Punta Ala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Punta Ala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Punta Ala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Punta Ala marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Punta Ala marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Lalique Lalique Pour Homme L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Otto Kern Cycle Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Ralph Lauren Romance for Men Guerlain Brume d'Automne Bond No 9 Great Jones Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Aveda Chakra 1 Motivation Cartier Roadster Sport O Boticario Arbo