Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Punta Ala Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Punta Ala Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Punta Ala marki Salvatore Ferragamo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Punta Ala został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest drzewo oliwne; nutami bazy są cedr i wetyweria.

Cytrusy

Drzewo oliwne

Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Punta Ala by Salvatore Ferragamo.

Punta Ala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Punta Ala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Punta Ala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Punta Ala marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Punta Ala marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Thierry Mugler Ice*Men Kenneth Cole Kenneth Cole Black for Men Avon U by Ungaro for Him Antica Farmacista Fico Verde Jardin de France Eau boisee Olivier Durbano Jade Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water CoSTUME NATIONAL Costume National Homme DSH Perfumes The´ du Monde Caswell Massey Greenbriar Nickel Ulla Lala Solinotes Patchouli