Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Parfum Subtil Salvatore Ferragamo dla kobiet

Parfum Subtil Salvatore Ferragamo dla kobiet

wiśniowy
Parfum Subtil Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Parfum Subtil Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Parfum Subtil marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Parfum Subtil został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, nuty owocowe i wiśnia; nutami serca są tulipan, jaśmin i konwalia;

Kwiat pomarańczy Nuty owocowe Wiśnia

Tulipan Jaśmin Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Subtil by Salvatore Ferragamo.

Parfum Subtil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Parfum Subtil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Parfum Subtil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Subtil marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Subtil marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancaster Aquazur Prada No1 Iris Victoria`s Secret Body by Victoria Le Labo Rose 31 Kylie Minogue Sexy Darling Avon Spotlight Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Apothia Velvet Rope Boadicea the Victorious Powerful Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Parfums de Coeur Skin Musk Farmacia SS. Annunziata Kama