Marki » R S » skórzane « Grupy

Incense Suede Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Incense Suede Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany
Incense Suede Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Incense Suede Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Incense Suede Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Incense Suede marki Salvatore Ferragamo to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Incense Suede został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kadzidło i różowy pieprz; nutami serca są skóra i szafran; nutami bazy są styraks i mate.

Kadzidło Różowy pieprz

Skóra Szafran

Styraks Mate

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incense Suede by Salvatore Ferragamo.

Incense Suede Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Nie lubię kadzidła, zazwyczaj, ale tu podane jest w sposób nieliturgiczny a jak nazwa wskazuje zamszowy, łagdony, ekskluzywny, uniseksowy, mężczyzna nabierze delikatnej tajemniczości a kobieta...tego samego :)
Kadzidło jest tu trochę słodkawe, przyprawowe, ale świetnie zblendowane, nic nie gryzie, nie odstaje, oczywiście kadzidło przewodzi i pozostałe nuty obracają się wokół tego tajemniczego nostalgicznego dymku jak orbity ale przynależą ściśle do siebie.
Mogłabym mieć bo odbieram tę kompozycję kobieco, luksusowo ale na spokojnie, swobodnie, na luzie.
Fajne!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Incense Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Incense Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incense Suede marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incense Suede marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Maurer & Wirtz GranValor Tabac Montana Parfum de Peau Daniel Hechter Caractere Mark Buxton Hot Leather English Leather English Leather Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Alford & Hoff Alford & Hoff Diesel Only The Brave by Bunka CB I Hate Perfume In The Library Montale Aoud Leather Puredistance M