Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet

Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 4 Chcę: 4 Ukochany zapach: 1

żółtych kwiatów
Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Bloom Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Incanto Bloom marki Salvatore Ferragamo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Incanto Bloom został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są frezja i grejpfrut; nutami serca są róża herbaciana i magnolia champaka; nutami bazy są drzewo kaszmirowe i białe piżmo.

Frezja Grejpfrut

Róża herbaciana Magnolia champaka

Drzewo kaszmirowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incanto Bloom by Salvatore Ferragamo.

Marry Me! Love Edition

Incanto Bloom Recenzje Perfum

chjena
chjena

Incanto Bloom było pierwszą próbką, którą dostałam gratis do perfumeryjnych zakupów. Jak wszystko co pierwsze, budzi zainteresowanie - gdy pomyślę sobie o tych stosach sampli, które cierpliwie czekają w puszce na moje łaskawe zainteresowanie, to łezka się w oku kręci na czasy, kiedy wszystko wzbudzało ekscytację ;) i może dlatego, że Incanto Bloom przetarło testowe szlaki, darzę go sympatią większą niż zapachy podobne.

Faktycznie, dzięki silnie grejpfrutowemu otwarciu położonemu na dość słodkich kwiatach (frezja, róża) przypomina wesołego szampana z bąbelkami. Żadne tam poważne francuskie wino z zastrzeżoną nazwą, raczej napój na dziecięce imprezy czy lekki alkohol towarzyszący babskim wieczorom. Róża ciągnie za sobą herbacianą smużkę (lubię takie akcenty!), a piżmo daje mydełkowe, czyste wykończenie.

Takich perfum jest masa, nie przeczę. Ale chcąc mieć i kwiaty, i szampana w niskiej cenie (w perfumeriach internetowych około 60 zł za setkę), polecam właśnie Incanto Bloom. Miło się wybija na tle wielu podobnych zapachów, a może to tylko sentyment? Myślę, że warto przekonać się na własnej skórze.

beba
beba

Czuję tylko słodkiego szampana. Zapach zatem dla imprezowiczek;)

Zakupowe okazje

17.39 USD
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
17.99 USD
Incanto Bloom Perfume by Salvatore Ferragamo, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
17.99 USD
Incanto Bloom Perfume by Salvatore Ferragamo, 1.7 oz Eau De Toilette Spray New Edition for Women
18.49 USD
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
19.99 USD
Incanto Bloom by Salvatore Ferragamo EDT Spray 1.7 oz for Women
Incanto Bloom by Salvatore Ferragamo EDT Spray 1.7 oz for Women
23.99 USD
Incanto Bloom by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz New Edition Packaging Tester for Women
24.71 USD
28.69 USD
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition Eau De Toilette for women 3.4 oz
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition Eau De Toilette for women 3.4 oz
28.79 USD
Incanto Bloom Perfume by Salvatore Ferragamo, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
StrawberryNET.com
31.50 USD
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Eau De Toilette Spray New Edition 50ml 1.7oz
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Eau De Toilette Spray New Edition 50ml 1.7oz
35.99 USD
Incanto Bloom by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz New Edition Packaging for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Incanto Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Incanto Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incanto Bloom marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incanto Bloom marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Cacharel Eden Givenchy Hot Couture Giorgio Armani Armani Code for Women Elizabeth Arden 5th Avenue Chloe Chloe Roses De Chloe Elizabeth Arden Red Door Velvet Rouge Bunny Rouge Muse Sisley Sisley Eau de 3 Kenzo Parfum d`Ete Christian Dior Pure Poison Giorgio Armani Sensi Yves Rocher Lilas Mauve Cacharel Anais Anais Guerlain Shalimar Chopard Casmir Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy La Perla La Perla In Rosa Laura Biagiotti Essenza di Roma Yves Rocher Muguet En Fleurs