Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet

Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet

wodny
ozonowy
Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Incanto Amity został wydany w 2014 roku. Incanto Amity stworzyli Antoine Lie i Jean Jacque. Nutami głowy są melon i mandarynka; nutami serca są jaśmin, lotos i biała brzoskwinia; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Melon Mandarynka

Jaśmin Lotos Biała brzoskwinia

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incanto Amity by Salvatore Ferragamo.

Incanto Amity Recenzje Perfum

Grażyna
Grażyna

Jako wielbicielka SF-Incanto Shine, byłam bardzo ciekawa jak pachnie jego bliski krewniak(czka) Amity. No i niestety, bardzo bladzieńko wypada. Nie wiem, czy takie było zamierzenie autorów tej kompozycji. Bardzo subtelne nuty, z trudem wyczuwam melona, lotos i może ociupinkę mandarynki.Gdyby to była może edp, odczucia byłyby głębsze.
A może to wina maleńkiej próbki (1 ml) jaką zakupiłam...
Szkoda, bo cenię zapachy SF.
Amity oznacza przyjaźń, dobre stosunki. Jeśli chodzi o mnie nic z tego nie będzie.

Incanto Amity by Salvatore Ferragamo 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Incanto Amity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Incanto Amity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Escada Rockin' Rio Lancetti Etre Special Edition IV Jean Patou Un Amour de Patou Kenzo Ca Sent Beau Esteban Balade Creole Gabriela Sabatini Latin Dance Jeanne Arthes Romantic Borghese Il Bacio S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Victoria`s Secret Secret Crush Xerjoff Lua