Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet

Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet

wodny
ozonowy
Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Amity Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Incanto Amity został wydany w 2014 roku. Incanto Amity stworzyli Antoine Lie i Jean Jacque. Nutami głowy są melon i mandarynka; nutami serca są jaśmin, lotos i biała brzoskwinia; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Melon Mandarynka

Jaśmin Lotos Biała brzoskwinia

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incanto Amity by Salvatore Ferragamo.

Incanto Amity Recenzje Perfum

21Ishikawa
21Ishikawa

Dla mnie ejst to bezpieczny świeżak na wiosne/lato.
Wesoły zapach ale nie zapada szczególnie w pamięć.
Noszę go w pracy,podoba się wielu osob własnie za to "bezpieczeństwo".
Kiepska trwałośc, wymaga poprawek w ciągu dnia.
Zużyję obecny flakon i już do niego nie wrócę.

Grażyna
Grażyna

Jako wielbicielka SF-Incanto Shine, byłam bardzo ciekawa jak pachnie jego bliski krewniak(czka) Amity. No i niestety, bardzo bladzieńko wypada. Nie wiem, czy takie było zamierzenie autorów tej kompozycji. Bardzo subtelne nuty, z trudem wyczuwam melona, lotos i może ociupinkę mandarynki.Gdyby to była może edp, odczucia byłyby głębsze.
A może to wina maleńkiej próbki (1 ml) jaką zakupiłam...
Szkoda, bo cenię zapachy SF.
Amity oznacza przyjaźń, dobre stosunki. Jeśli chodzi o mnie nic z tego nie będzie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Incanto Amity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Incanto Amity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incanto Amity marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Aqua di Roma La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Clinique Clinique Happy In Bloom Byredo Pulp S. Cute Luxe Berry Passion Red Jennifer Lopez Live Platinum Joop! Joop! Thrill Woman Alain Delon Samourai Pinkberry Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me InStyle Sex In The City Lust Laila Bagge You Rock