Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Golden Acacia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Golden Acacia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Golden Acacia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Golden Acacia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Golden Acacia Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Golden Acacia marki Salvatore Ferragamo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Golden Acacia został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są Żarnowiec miotlasty i kwiat pomarańczy; nutami serca są miód akacjowy i paczula; nutami bazy są ambra i opoponaks.

Żarnowiec miotlasty Kwiat pomarańczy

Miód akacjowy Paczula

Ambra Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Golden Acacia by Salvatore Ferragamo.

Golden Acacia Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Salvatore Ferragamo stworzył ekskluzywną serię Tuscan Scent. Należy do niej m.innymi Golden Acacia.
Golden Acacia to miód spadziowy, naturalna b. ciepła drapiąca sucha słodycz.
Kwiat pomarańczy odświeża ale zarazem też powoduje drapanie w nosie. Opoponaks dodaje miękkości i orientalnego sznytu.
Niezbyt ciężkie, ale treściwe, nieskomplikowane ale mają moc wyrazu. Trwałe.
Jestem na tak, choć to nie do końca moja bajka, mam z taką wyrażną drapiącą nieco zwierzęcą miodową nutą problem...ale nie mogę oprzeć się tej naturalnej nieco tajemniczej i niezwykle ciepłej seksownej słodyczy.
Składniki robią wrażenie naturalnych i dobrej jakości.
Cena oscyluje między 150 -160 Euro.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Golden Acacia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Golden Acacia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Golden Acacia marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Golden Acacia marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Christina Aguilera Christina Aguilera Sarantis C-Thru Purple Diamond Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Gucci Gucci Guilty Romane Vida Wild Lotus Givenchy Play For Her Intense Frederic Malle Portrait of a Lady Poiray Sceau de Coeur Florascent Aqua Orientalis Casbah