Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet

F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet

F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F for Fascinating Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

F for Fascinating marki Salvatore Ferragamo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. F for Fascinating został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Jaśmin

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about F for Fascinating by Salvatore Ferragamo.

F for Fascinating Night
Eaudemoiselle de Givenchy Eau Fraiche

F for Fascinating Recenzje Perfum

Ana Collection
Ana Collection

Używałam kilka lat temu, kiedy dopiero rozpoczynałam swoją perfumiarską przygodę. Nie znałam wówczas wielu zapachów, więc ich wtórność była dla mnie sprawą drugorzędną, rzekłabym nawet zupełnienie nieistotną. Liczyło się dla mnie wówczas tylko to, czy zapach podoba się mojemu powowieniu, czy jest trwały, czy moje otoczenie go docenia i komplementuje. Na tej fali własnie wpadł w moje ręce F for Fascinating i byłam wówczas bardzo zadowolona. Nie można odmówić zapaszkowi uroku, świeże kwiaty, wyczuwam jaśmin, ale też piwonię i odrobinę ciepłej paczuli. Zapach bardzo uniwersalny, idealny na każdą okazję, dyskretny i przyjemny, a mojemu narzeczonemu, a obecnemu mężowi, podobał się bardzo.

Kiedy po paru latach powróciłam do niego, czar niestety nieco prysł, mimo iż zapach nie zmienił się wcale. Po prostu uświadomiłam sobie, że jego woń, jakkolwiek przyjemna, jest bardzo wtórna i niestety, zlewa się z masą innych zapachów, jakich pełno na rynku, oferuje przy tym przęciętną trwałość i dość słabą projekcję. Nie można odmówić mu uroku - ot, taki przyjemny zapach jakich wiele, niestety, wąchając kilka zapachów w perfumerii, na pewno go nie zapamiętamy, na pewno też nie stanie się naszym perfumowym alter ego, po którym nas bedą rozpoznawać z odległości 5 kilometrów.

Podsumowując - przyjemny zapach (podobnie jak i wersja Night), aczkolwiek podobny do wielu innych. Fascynacja tak, ale po latach, kiedy będziemy już mieć większe doświadczenie miłosne, zobaczymy z perspektywy, że troszkę przeidealizowaliśmy naszego ówczesnego kochanka :-)

MrGwyn
MrGwyn

Niesamowite: piękno, młodość, pieniądze, seks i karnawał. Szaleństwo i radość na całego! :D
A nie! To nie te perfumy. :C
Znów kolejny czasoumilacz o prostej jak budowa cepa formule. Białego kwiecia w nich pełno, tak samo jak w połowie innych perfum tego świata. Tylko biel i jagódki, nie mandarynka. Chłodna biel bliżej nieokreślonego również białego kwiatu i zimny, galaretkowaty, soczysty miąższ jakichś epiliptycznych jagódek w kolorze żurawiny, ale broń borze o ich smaku, czy zapachu. Nie odmówię mu zastosowania piżma. Czuć też pewną przyjemną woskowatość. Ogólnie przyjemne to wszystko. Z czasem przeobrażają się w pudrowy cukierek.
Kolejna szara myszka.

grudzienszal
grudzienszal

Nie zaliczyłabym ich do szyprowo-kwiatowych,już raczej kwiatowo-owocowych.Zapach świeży,delikatny,megakobiecy i bardzo ,ale to bardzo,delikatny.Ja rozumiem,że to woda,ale...Zaczyna się mandarynką,potem do głosu dochodzą otulające kwiaty a całość spowita w otoczce świeżości i lekkości.I gdyby nie ta beznadziejna trwałość!Ale przetestowania wart.

newelka
newelka

Zapach jest lekki, radosny, bardzo wiosenny.
Czysty, niewinny. Prosty.
Bardzo dziewczęcy, ulotny, delikatny. Odrobinę jakby pudrowy.
Kojarzy mi się ze słodyczą, dzieciństwem, nieśmiałością.
Ja tu głownie czuję owocową gumę balonową! :)

Nazwa przewrotna. "F jak fascynujący"... fascynacja faktycznie kończy się przy brzmieniu pierwszej litery. :)
Jest ładny, jest miły, ale w sumie nie ma w sobie niczego co przyciągałoby na dłużej uwagę lub zapadało w pamięć. Dla mnie to typowy przedstawiciel kategorii, tyle że owocowo-kwiatowej. To dokładnie to, czego można oczekiwać po kolorze jasnego, niewinnego różu.

Nie rozwija się jakoś szczególnie, na mnie tylko stopniowo traci na intensywności.

F for Fascinating by Salvatore Ferragamo 3.38 out of 5 based on 26 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Beautyspin.com
18.45 USD
Salvatore Ferragamo F for Fascinating eau de toilette tester for women 3 oz
Salvatore Ferragamo F for Fascinating eau de toilette tester for women 3 oz
FragranceX.com
21.95 USD
F For Fascinating Perfume by Salvatore Ferragamo, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
FragranceNet.com
Salvatore Ferragamo F for Fascinating eau de toilette for women 3 oz
Salvatore Ferragamo F for Fascinating eau de toilette for women 3 oz
FragranceX.com
31.03 USD
F For Fascinating Perfume by Salvatore Ferragamo, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Toilette 1.7oz
36.50 USD
Salvatore Ferragamo F for Fascinating Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Salvatore Ferragamo F for Fascinating Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo F for Fascinating, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo F for Fascinating, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum F for Fascinating marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu F for Fascinating marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Chanel Allure eau de parfum Laura Biagiotti Roma Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Rocher Rose Oud Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Dune Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Hypnotic Poison Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Calvin Klein Eternity Christian Dior Dior Addict Tom Ford Sahara Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Mania Burberry London Guerlain Shalimar Parfum Initial Sonia Rykiel Sonia Rykiel Robert Piguet Visa 2007