Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Mam: 15 Miałem: 13 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

skórzany
F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. F by Ferragamo Pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są lawenda i jabłko; nutą serca jest czarny pieprz; nutami bazy są labdanum, skóra i ambra.

Lawenda Jabłko

Czarny pieprz

Labdanum Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Michael for Men

F by Ferragamo Pour Homme Recenzje Perfum

ryszard
ryszard

Dla mnie to zapach owocowych landrynek..., projekcja taka sobie, trwałość również.

Angrod
Angrod

Bardzo przyjemne otwarcie, kwaśne jabłko posłodzone lawendą, z drugiego planu wyłania się delikatna skórzana baza. I tak to linearnie cichnie przez trochę zbyt krótki czas na mojej skórze. Przyjemne.

Prorok
Prorok

Zapach niezwykle radosny i optymistyczny. Nie ma tu zadnych gestych dymow chwastów i lochów . Pomimo to zapach jest charakterystyczny. Bez trudu rozpoznaję go na innych . Dla mnie dominujacą nutą jest piękne soczyste zielone jabłko w otoczeniu przypraw i lawendy . Zapach bardzo uniwersalny - sprawdzi sie o każdej porze roku . Pieknie bedzie sie komponowal z garniturem z uwagi na elegancję , ktorą emanuje. Mysle , ze zapach raczej dla męzczyzn po 30-ce. Ktos gdzies napisal , że jest to swego rodzaju skrzyzowanie terre d`hermes z chanel allure homme ( z czym sie zgadzam ) co dla mnie jest wystarczajacą rekomendacją , gdyż obydwa te zapachy niezwykle cenię . Zapach oceniam jako intensywny , z dobrą projekcja - trzyma się 6- 7 godzin na skorze .Zdecydowanie polecam

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Kiedy 2 lata temu psiknąłem Ferragamo z testera w jednej z wiodących perfumerii wiedziałem, że trafi na półkę. Typowo męski z wyczuwalnym nawiązaniem do klasyki. Typowy typ ponadczasowy. Owocowa nuta jabłka wzbogacona lawendą nadaje świeżego w moim odczuciu niemal cytrusowego charakteru. No i ten gorzki akcent, który odpowiada za wytworność mikstury i jest czynnikiem sprawczym mojej fascynacji. Elegancja z najwyższej półki. Kupię następny flakon gdy ten mi się skończy. Przekonajcie się sami.

F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo 3.96 out of 5 based on 23 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 0.17oz
8.99 USD
F By Ferragamo Pour Homme Black by Salvatore Ferragamo EDT .17 oz Mini for Men
F By Ferragamo Pour Homme Black by Salvatore Ferragamo EDT .17 oz Mini for Men
Eau De Toilette 3.3oz
21.29 USD
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme eau de toilette tester for men 3.3 oz
Eau De Toilette 1.7oz
33.99 USD
F By Ferragamo Pour Homme Black by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz for Men
F By Ferragamo Pour Homme Black by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz for Men
39.99 USD
F By Ferragamo Pour Homme Black by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz Aftershave Emulsion 3.4 oz Shampoo And Shower Gel 3.4 oz for Men
55.00 USD
Macys.com
75.00 USD
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Eau De Toilette, 3.4 oz.
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Eau De Toilette, 3.4 oz.
Macys.com
75.00 USD
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Free Time Eau de Toilette Natural Spray, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Pi Chanel Antaeus Lalique Hommage a L'Homme Kenzo Kenzo pour Homme Versace Dreamer Yves Saint Laurent M7 Rochas Rochas Man Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Creed Aventus Thierry Mugler B*Men Christian Dior Fahrenheit Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Cartier Declaration d'Un Soir Cartier Santos de Cartier Hermes Terre d'Hermes Givenchy Givenchy Gentleman Thierry Mugler A*Men Pure Malt Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black