Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Mam: 16 Miałem: 13 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

skórzany
F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. F by Ferragamo Pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są lawenda i jabłko; nutą serca jest czarny pieprz; nutami bazy są labdanum, skóra i ambra.

Lawenda Jabłko

Czarny pieprz

Labdanum Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Michael for Men

F by Ferragamo Pour Homme Recenzje Perfum

ryszard
ryszard

Dla mnie to zapach owocowych landrynek..., projekcja taka sobie, trwałość również.

Angrod
Angrod

Bardzo przyjemne otwarcie, kwaśne jabłko posłodzone lawendą, z drugiego planu wyłania się delikatna skórzana baza. I tak to linearnie cichnie przez trochę zbyt krótki czas na mojej skórze. Przyjemne.

Prorok
Prorok

Zapach niezwykle radosny i optymistyczny. Nie ma tu zadnych gestych dymow chwastów i lochów . Pomimo to zapach jest charakterystyczny. Bez trudu rozpoznaję go na innych . Dla mnie dominujacą nutą jest piękne soczyste zielone jabłko w otoczeniu przypraw i lawendy . Zapach bardzo uniwersalny - sprawdzi sie o każdej porze roku . Pieknie bedzie sie komponowal z garniturem z uwagi na elegancję , ktorą emanuje. Mysle , ze zapach raczej dla męzczyzn po 30-ce. Ktos gdzies napisal , że jest to swego rodzaju skrzyzowanie terre d`hermes z chanel allure homme ( z czym sie zgadzam ) co dla mnie jest wystarczajacą rekomendacją , gdyż obydwa te zapachy niezwykle cenię . Zapach oceniam jako intensywny , z dobrą projekcja - trzyma się 6- 7 godzin na skorze .Zdecydowanie polecam

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Kiedy 2 lata temu psiknąłem Ferragamo z testera w jednej z wiodących perfumerii wiedziałem, że trafi na półkę. Typowo męski z wyczuwalnym nawiązaniem do klasyki. Typowy typ ponadczasowy. Owocowa nuta jabłka wzbogacona lawendą nadaje świeżego w moim odczuciu niemal cytrusowego charakteru. No i ten gorzki akcent, który odpowiada za wytworność mikstury i jest czynnikiem sprawczym mojej fascynacji. Elegancja z najwyższej półki. Kupię następny flakon gdy ten mi się skończy. Przekonajcie się sami.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu F by Ferragamo Pour Homme marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Pi Chanel Antaeus Lalique Hommage a L'Homme Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent M7 Rochas Rochas Man Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Thierry Mugler B*Men Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent Body Kouros Hermes Terre d'Hermes Versace Dreamer Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent Kouros Lalique Lalique Pour Homme Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Lalique Encre Noire