Marki » R S » kwiatowe « Grupy

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo dla kobiet

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo dla kobiet

mydlany
F by Ferragamo Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia F by Ferragamo Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

F by Ferragamo marki Salvatore Ferragamo to kwiatowe perfumy dla kobiet. F by Ferragamo został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, jaśmin i róża.

Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about F by Ferragamo by Salvatore Ferragamo.

Divin`Enfant
Armani Code for Women

F by Ferragamo Recenzje Perfum

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Amatorki i amatorzy landrynkowych ulepów mogą być tylko połowicznie zadowoleni z tej propozycji. Otwarcie słodko wiśniowe - owoc bardzo cukierkowy i dosyć plastykowy niźli naturalny. Po godzinie jak zaczyna tężeć na skórze przybiera fajną, lekko pieprzową pozę. Miło trwały, wdzięczny i niemęczący w przeciwieństwie do wielu słodkość generujących.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo F by Ferragamo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum F by Ferragamo marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu F by Ferragamo marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Guess Guess By Marciano Guess Guess Seductive Britney Spears Fantasy Guess Guess Seductive I'm Yours Paco Rabanne Lady Million Giorgio Armani Armani Mania Givenchy Very Irresistible Sensual Jimmy Choo Jimmy Choo Montblanc Présence d'une femme Stella McCartney Stella Laura Biagiotti Roma Viktor&Rolf Flowerbomb Burberry Burberry Women Lanvin Oxygene Yves Saint Laurent Cinema Salvatore Ferragamo Incanto Chopard Happy Spirit Giorgio Armani Mania Cacharel Noa Perle