Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Convivio marki Salvatore Ferragamo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Convivio został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są grejpfrut i nasiona marchwi; nutami serca są cyprys i jaśmin; nutami bazy są ambroksan i drzewo kaszmirowe.

Grejpfrut Nasiona marchwi

Cyprys Jaśmin

Ambroksan Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Convivio by Salvatore Ferragamo.

Convivio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Convivio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Convivio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Convivio marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Convivio marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Givenchy Monsieur de Givenchy Guerlain L'Âme d'Un Héros Bond No 9 Little Italy Lalique Lalique White Frederic Malle Bigarade concentree Avon Just Play for Her Parfums 06130 Yuzu Rouge Parfums Berdoues 1902 Naturelle Guerlain La Cologne Du Parfumeur Illume Happiology Bamboo & Agave Nobile 1942 Estroverso