Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Convivio Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Convivio marki Salvatore Ferragamo to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Convivio został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są grejpfrut i nasiona marchwi; nutami serca są cyprys i jaśmin; nutami bazy są ambroksan i drzewo kaszmirowe.

Grejpfrut Nasiona marchwi

Cyprys Jaśmin

Ambroksan Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Convivio by Salvatore Ferragamo.

Convivio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Convivio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Convivio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Convivio marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Convivio marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Avon Full Speed Rochas Eau de Rochas Elizabeth Arden Daytona 500 Manuel Canovas L`ile Bleue Guerlain Eau de Cologne du Coq Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Kenzo Power Cologne Kenzo Flower by Kenzo La Cologne M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay