Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn

Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bianco di Carrara marki Salvatore Ferragamo to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bianco di Carrara został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są neroli i biały pieprz; nutami serca są wetyweria i figa; nutami bazy są fasolka tonka i białe piżmo.

Neroli Biały pieprz

Wetyweria Figa

Fasolka tonka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bianco di Carrara by Salvatore Ferragamo.

Bianco di Carrara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Bianco di Carrara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Bianco di Carrara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bianco di Carrara marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bianco di Carrara marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Cartier Declaration Chevignon Chevignon 57 for Him Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Lacoste Cool Play Carolina Herrera 212 Men Splash Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Bijan Bijan Nude Men Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Versace Versense Gendarme Grabazzi Corine de Farme Eros Hot Ana Salazar Vintage