Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

wodny
Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua Essenziale Colonia został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty wodne i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambroksan, fasolka tonka i wetyweria.

Nuty wodne Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Lawenda Kwiat pomarańczy

Ambroksan Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Essenziale Colonia by Salvatore Ferragamo.

XS
Essenza di Zegna

Acqua Essenziale Colonia Recenzje Perfum

Acqua Essenziale Colonia by Salvatore Ferragamo 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

FragranceX.com
48.99 USD
Acqua Essenziale Colonia Cologne by Salvatore Ferragamo, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
StrawberryNET.com
57.99 USD
Acqua Essenziale Colonia by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz for Men
Acqua Essenziale Colonia by Salvatore Ferragamo EDT Spray 3.4 oz for Men
60.00 USD
Salvatore Ferragamo 'Acqua Essenziale - Colonia' Eau de Toilette Nordstrom Exclusive
StrawberryNET.com
67.00 USD
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
80.00 USD
80.00 USD

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Pino Silvestre Pino Silvestre Original Giorgio Beverly Hills Wings for Men Perry Ellis Portfolio for Men Lancetti Etre Homme Penhaligon`s English Fern L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Emanuel Ungaro Ungaro Man Luciano Soprani 2 Ben Sherman 2TONE Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux CnR Create Taurus for Men