Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

wodny
Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Essenziale Colonia Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua Essenziale Colonia został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty wodne i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambroksan, fasolka tonka i wetyweria.

Nuty wodne Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Lawenda Kwiat pomarańczy

Ambroksan Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Essenziale Colonia by Salvatore Ferragamo.

XS
Essenza di Zegna

Acqua Essenziale Colonia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Essenziale Colonia marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Versace Jeans Couture Man Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Jovoy Paris Fougere Nobile 1942 Lavanda Nobile Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Hugo Boss Boss Number One Loewe Esencia pour Homme Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water FCUK FCUK Connect Him Detaille Par 4 Houbigant Fougere Royale (2010)