Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Voyage Onirique Du Papillon De Vie Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

Voyage Onirique Du Papillon De Vie Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Voyage Onirique Du Papillon De Vie Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Voyage Onirique Du Papillon De Vie marki Salvador Dali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voyage Onirique Du Papillon De Vie został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak indyjska tuberoza, konwalia, biała lilia, kwiat pomarańczy, cedr, białe piżmo i neroli.

Indyjska tuberoza Konwalia Biała lilia Kwiat pomarańczy Cedr Białe piżmo Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyage Onirique Du Papillon De Vie by Salvador Dali.

Voyage Onirique Du Papillon De Vie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Voyage Onirique Du Papillon De Vie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Voyage Onirique Du Papillon De Vie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyage Onirique Du Papillon De Vie marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyage Onirique Du Papillon De Vie marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Comme des Garcons Odeur 53 Abinoam Cobice Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Esteban Tourbillon de thé S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Geo. F. Trumper Eucris Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Smell Bent Sunshine IKKS Private Only for Men Jeanne Arthes Romantic Story