Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 2

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Sun & Roses marki Salvador Dali to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun & Roses został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są różowy grejpfrut, bergamotka i jabłko; nutami serca są róża, fiołek i konwalia; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe, cedr i wanilia.

Różowy grejpfrut Bergamotka Jabłko

Róża Fiołek Konwalia

Białe piżmo Drzewo sandałowe Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun & Roses by Salvador Dali.

Paul Smith Rose
Crazy Kiss

Sun & Roses Recenzje Perfum

chjena
chjena

Sun & Roses to taki przyjemniaczek od początku do końca, włączając w to dość banalną nazwę, która na wstępie już nam obwieszcza, że wielkich uniesień czy fajerwerków to tutaj raczej nie będzie. To propozycja pod tytułem różany zapach na lato. Róża w Sun & Roses absolutnie nie jest słodka czy przyprawowa, ale to też nie niewinny kwiatek ze zroszonymi płatkami - zaryzykowałabym twierdzenie, że róża gra tutaj drugoplanową rolę, bo przede wszystkim w otwarciu wyczuwalne są cytrusy (jako reprezentacja sekcji Sun), a z pozostałego kwiecia raczej dominują konwalia i fiołek. Woń jabłka dodana jest tu w moim odczuciu zupełnie niepotrzebnie, jabłko zazwyczaj wprowadza efekt drogeryjnego dezodorantu, i nie inaczej jest w tym przypadku - Sun & Roses ma bardzo "kosmetyczne" wykończenie.

Piać z zachwytu nie ma nad czym, ale kręcić nosem też nie wypada, w końcu to taki niewadzący nikomu zapach odpowiedni właściwie na każdą okazję. Żebym go jakoś szczególnie w tej banalności polubiła to musieliby z niego wykroić to nieszczęsne jabłko i niezbyt lubianą przeze mnie konwalię, ale też raczej nie mam serca wrzucać go na półkę "nie lubię". Ech, i po raz kolejny brakuje mi na fragrze sekcji "obojętny"...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Sun & Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Sun & Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun & Roses marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun & Roses marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Britney Spears Fantasy Moschino Moschino Funny! Guess Guess Girl Guess Guess Seductive Trussardi Trussardi Delicate Rose Playboy Play It Sexy Rihanna Nude Givenchy Play For Her Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lady Gaga Fame Rihanna Reb'l Fleur Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Elizabeth Arden Sunflowers Guess Guess Seductive I'm Yours Giorgio Armani Armani Code for Women Salvador Dali Dali Eau de Toilette Nina Ricci Nina Guess Guess By Marciano Calvin Klein CK One Shock For Her