Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 2

Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Sun & Roses Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Sun & Roses marki Salvador Dali to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun & Roses został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są różowy grejpfrut, bergamotka i jabłko; nutami serca są róża, fiołek i konwalia; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe, cedr i wanilia.

Różowy grejpfrut Bergamotka Jabłko

Róża Fiołek Konwalia

Białe piżmo Drzewo sandałowe Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun & Roses by Salvador Dali.

Paul Smith Rose
Crazy Kiss

Sun & Roses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Sun & Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Sun & Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun & Roses marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun & Roses marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Moschino Moschino Funny! Guess Guess Girl Guess Guess Seductive Trussardi Trussardi Delicate Rose Playboy Play It Sexy Givenchy Play For Her Britney Spears Fantasy Guess Guess Seductive I'm Yours Giorgio Armani Emporio Armani Lei Salvador Dali Dali Eau de Toilette Guess Guess By Marciano Avon Little Red Dress Calvin Klein CK One Shock For Her Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Rihanna Nude Puma Flowing Giorgio Armani Armani Code for Women Lady Gaga Fame Giorgio Armani Armani Mania