Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn

Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn

wodny
Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Sun marki Salvador Dali to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Silver Sun został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są gruszka, cytryna i zielone liście; nutami serca są róża, nuty wodne, aksamitka i lawenda; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Gruszka Cytryna Zielone liście

Róża Nuty wodne Aksamitka Lawenda

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Sun by Salvador Dali.

Black XS
Black XS L'Exces for Him

Silver Sun Recenzje Perfum

Silver Sun by Salvador Dali 3.86 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Silver Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Silver Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Sun marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Sun marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Bentley Bentley For Men Absolute Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Air Christian Dior Dior Homme Intense Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Prada Prada Amber Pour Homme Intense Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci pour Homme Lancome Hypnôse Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain Guerlain Homme Intense Bvlgari Bvlgari Pour Homme Versace Dreamer Juicy Couture Dirty English for Men Prada Infusion d`Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Christian Dior Dior Homme