Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn

Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn

wodny
Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia Silver Sun Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Sun marki Salvador Dali to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Silver Sun został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są gruszka, cytryna i zielone liście; nutami serca są róża, nuty wodne, aksamitka i lawenda; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Gruszka Cytryna Zielone liście

Róża Nuty wodne Aksamitka Lawenda

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Sun by Salvador Dali.

Black XS
Black XS L'Exces for Him

Silver Sun Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Jest to nie do końca dublet Paco Rabanne, czuć tu 'dalijskość', kompozycja jest bardziej pylisto-dymna przez co bardziej mi się podoba. Relacja ceny do jakości - rewelka !

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Silver Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Silver Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Sun marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Sun marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ted Lapidus Black Soul Imperial Christian Dior Dior Homme Intense Lancome Hypnôse Homme Viktor&Rolf Spicebomb Bentley Bentley For Men Absolute Guerlain Guerlain Homme Intense Kenzo Air Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Azzaro Visit For Men Giorgio Armani Armani Code Sport Athlete Burberry London for Men Prada Prada Amber Pour Homme Intense Gucci Gucci pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Tom Ford Tom Ford for Men Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu