Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet

wodny
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Sea & Sun in Cadaques marki Salvador Dali to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Sea & Sun in Cadaques został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są morela, czarna porzeczka i kumkwat; nutami serca są frezja, lilia wodna i lotos; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Morela Czarna porzeczka Kumkwat

Frezja Lilia wodna Lotos

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali.

Agua de Loewe Ella
Zara Woman L'Eau

Sea & Sun in Cadaques Recenzje Perfum

mala9mi
mala9mi

Nie szaleję za zapachami Savadora Dali, znam tylko kilka podstawowych i nigdy mnie do nich specjalnie nie ciągnęło. Ale flakon Sea&Sun in Cadaques przykuł mój wzrok swoim kolorem. Piękny, błękitny, dający nadzieję na cudowne orzeźwienie. Zapach pierwszy raz testowałam wiosną i przy pierwszym teście było - wow! Chcę to mieć, muszę, już natychmiast. Ale że nie znalazłam go w oszałamiającej cenie to sobie chwilowo darowałam ale zamówiłam odlewkę na pocieszenie.

Zapach wydawał się być idealny na ciepłe miesiące. Świeży, pachnący nieco bawełną wysuszoną na słońcu, trochę owocową słodyczą moreli i nieco delikatną frezją oraz lilią wodną.

Niestety im robiło się cieplej tym zapach stawał się mniej znośny. A w upały w ogóle przyduszał i odbierał mi powietrze. Wiosną - może być. Latem - nigdy. Jest wtedy zbyt chemiczny, zbyt klejący i za mało orzeźwiający. Niby fajny ale nie do końca.
Ja się do niego niestety zraziłam i ostatecznie uważam, że nie jest to zapach, który chciałabym mieć.

Trwałość nie powala - ok 2-3 godzin.
Projekcja delikatna, nienachalna.

amanda
amanda

Wodna kategoria też nie moja,ale ratująca nas w upały,bo daje wspaniałe uczucie przestrzeni i ochłodzenia.
Sporo lilii wodnej i wspaniałej mandarynki,moreli skąpanej w przyjemnej chłodnej wodzie.
Mam wrażenie jakbym unosiła się na tafli wody,owiewana była delikatnie wiaterkiem i zajadała winogrona,mandarynki.
Po prostu dobry na gorące letne dni.

Savanoja
Savanoja

Dostałam próbkę przy okazji jakiegoś zakupu to skrobnę ku pamięci, a co tam...
Nuty kompletnie nie moje, jest mdło, mokro i ogólnie nijak. Zapachy na lato lubię orzeźwiające, pobudzające do życia a z tym kompocikiem jest to raczej niemożliwe. Na inną porę roku też go sobie nie wyobrażam nosić. Tak więc to zupełnie nie moja bajka.
Główna bohaterka lilia jest "rozmemłana", niczym nie zaostrzona. Pewnikiem rolę pazura miała pełnić porzeczka, ale chyba ktoś zapomniał jej dodać. W sumie wyraźnie tylko tę lilię zmiksowaną z owocami wyczuwam bo bazowy cedr jest też niewyraźny.
Parametry użytkowe bardzo słabe.

Almaria
Almaria

Zapach z gatunku "letniej przygody". Może nie jest odkrywczy ale pięknie ociepla się na skórze i jest dosyć trwały. Przywodzi na myśl letnie, leniwe wieczory nad morzem. Zwiewna sukienka, piękna opalenizna...U mnie lotos i lilia wodna na pierwszym planie. Słodycz łagodzi cedr i piżmo. Czarnej porzeczki nie wyczułam.
Bardzo przyjemny nabytek na lato. Cena zachęcająca.

Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali 3.44 out of 5 based on 19 ratings and 4 user reviews

Zakupowe okazje

Salvador Dali Sea Sun in Cadaques eau de toilette tester for women 3.3 oz
Salvador Dali Sea Sun in Cadaques eau de toilette tester for women 3.3 oz
Gift Set 7oz
24.83 USD
Salvador Dali Sea Sun in Cadaques Gift Set I. Eau De Toilette 1,7 oz Body Milk 3,4 oz
FragranceX.com
Eau De Toilette 3.4oz
38.99 USD
Salvador Dali Sea Sun In Cadaques Perfume by Salvador Dali, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sea & Sun in Cadaques marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sea & Sun in Cadaques marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aquolina Black Sugar Yves Rocher Neblina Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Oriflame Amber Elixir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Avon Christian Lacroix Absynthe Alexander McQueen My Queen Jessica Simpson Fancy Calvin Klein Obsession Priscilla Presley Indian Summer Britney Spears Fantasy Cartier Le Baiser Du Dragon Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Saint Laurent Baby Doll Lolita Lempicka Si Lolita Hugo Boss Deep Red Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Aquolina Pink Sugar Guerlain Samsara Eau de Parfum