Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Regard Scintillant de Mille Beautes Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

Regard Scintillant de Mille Beautes Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

Regard Scintillant de Mille Beautes Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Regard Scintillant de Mille Beautes Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Regard Scintillant de Mille Beautes marki Salvador Dali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Regard Scintillant de Mille Beautes został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża turecka, mandarynka, ambrette (piżmo ambrowe), cedr i piżmo.

Róża turecka Mandarynka Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Regard Scintillant de Mille Beautes by Salvador Dali.

Regard Scintillant de Mille Beautes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Regard Scintillant de Mille Beautes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Regard Scintillant de Mille Beautes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Regard Scintillant de Mille Beautes marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Regard Scintillant de Mille Beautes marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Moschino Cheap & Chic I Love Love Givenchy Only Givenchy Abinoam Corazon Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Indult Isvaraya Salvador Dali ITISLOVE Lulu Castagnette Lulu Miya Shinma Kaze Harvey Prince Temptress Fiorucci Amore 14 White