Marki » R S » drzewne « Grupy

Purplelips Sensual Salvador Dali dla kobiet

Purplelips Sensual Salvador Dali dla kobiet

cynamonowy

Purplelips Sensual marki Salvador Dali to drzewne perfumy dla kobiet. Purplelips Sensual został wydany w 2007 roku. Purplelips Sensual stworzyli Antoine Lie i Guillaume Flavigny. Nutami głowy są frezja, czarna porzeczka, fiołek i pieprz; nutami serca są kwiat wanilii, cynamon i somalijski opoponaks; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Frezja Czarna porzeczka Fiołek Pieprz

Kwiat wanilii Cynamon Somalijski opoponaks

Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purplelips Sensual by Salvador Dali.

Queen of Hearts
Allure Sensuelle Eau de Toilette

Purplelips Sensual Recenzje Perfum

KasiaS
KasiaS

Specyficzna mieszanina przykurzonego cynamonu, pieprzu, porzeczki i nut drzewnych, których nie ma w składzie, ale mam wrażenie, że to paczula w połączeniu z żywicami daje taki efekt lekko podsuszonych drewnianych desek i trochę jakby terpentyny.
Właściwie są to perfumy ładne na swój dziwny sposób, bardzo suche, pyliste, wytrawne w wersji damskiej. delikatnie ułagodzonej fiołkiem i owocowością porzeczki, ale jakby niedomieszane, czasem mam wrażenie jakbym wąchała jakiś półprodukt i bardzo wstępny zapachowy szkic do np. Lou Lou. Brakuje esencjonalności i głębi, nawet cynamon jest jakiś niemrawy, między nutami panuje kakofonia, jakby perfumiarz porzucił pracę w połowie (może mu nie zapłacili?).
Przez to nie mogę ich tak do końca kupić.
W sensie przenośnym, bo kupiłam cały flakon (zresztą wtedy niedrogi) :)
Przechodziłam fazę na nie, kiedy miałam taką wizję siebie że będę szalona, wyzwolona i artystyczna, ubrana w rozchełstane męskie koszule, poplamione farbą spodnie oraz będę mieszkać na słonecznym (zawsze! zima w tych planach nie występowała) poddaszu wypełnionym zapachem farb, terpentyny i drewnianej pogłogi.
Ale bez tej mentalnej podpórki zapach się chyba nie broni. Może nawet lubiłabym go bardziej, bo jest całkiem oryginalny, ale niestety z czasem układa się na mnie w męczącą, przesadnie męską i jakby szarą, bez wyrazu bazę.
Wyobrażam sobie, że mógłby lepiej pachnieć na męskiej skórze, albo na skórze, która lepiej podkreśla suche, przyprawowe nuty. Widzę go nawet na kimś o ciemnej, orzechowej karnacji i z lekkim zarostem. Czyli w mojej terminologii na "cynamonowym chłopcu". Na sobie niestety chyba jednak niespecjalnie.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Purplelips Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Purplelips Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purplelips Sensual marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purplelips Sensual marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Armand Basi Basi Homme Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Versace Green Jeans L`Artisan Parfumeur Dzing! Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Molinard Molinard Homme I Gendarme 7 Sinful Scents Lust Jalaine Vetiver Voluspa Malayan Coco Galimard Bel Canto