Marki » R S » drzewne « Grupy

Purplelips Sensual Salvador Dali dla kobiet

Purplelips Sensual Salvador Dali dla kobiet

cynamonowy

Purplelips Sensual marki Salvador Dali to drzewne perfumy dla kobiet. Purplelips Sensual został wydany w 2007 roku. Purplelips Sensual stworzyli Antoine Lie i Guillaume Flavigny. Nutami głowy są frezja, czarna porzeczka, fiołek i pieprz; nutami serca są kwiat wanilii, cynamon i somalijski opoponaks; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Frezja Czarna porzeczka Fiołek Pieprz

Kwiat wanilii Cynamon Somalijski opoponaks

Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purplelips Sensual by Salvador Dali.

Queen of Hearts

Purplelips Sensual Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Purplelips Sensual, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Purplelips Sensual, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purplelips Sensual marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purplelips Sensual marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Police Police Naked Pour Homme L`Artisan Parfumeur Dzing! Benetton Paradiso Inferno Man Demeter Fragrance Giant Sequoia Patyka Boise Susanne Lang Tamboti Wood Jalaine Vetiver Alexa Lixfeld 002 Cuba Paris Cuba Black Oriflame Eclat for Men Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Alyssa Ashley Essence de Patchouli