Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Purplelips Salvador Dali dla kobiet

Purplelips Salvador Dali dla kobiet

Purplelips Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Purplelips Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Purplelips marki Salvador Dali to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Purplelips został wydany w 2006 roku. Purplelips stworzyli Antoine Lie i Guillaume Flavigny. Nutami głowy są granat i jagoda; nutami serca są kwiat wanilii, fiołek i bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Granat Jagoda

Kwiat wanilii Fiołek Bez

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purplelips by Salvador Dali.

Dolce&Gabbana Pour Femme
Nilang 2011

Purplelips Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Gdyby trwałość była lepsza to powiedziałabym,że warto zaiwestować,bo mogły by być alternatywą dla drogich Dolce&Gabbana Pour Femme.Niestety...Nuty perfum wiele obiecują i faktycznie przez parę minut jest słodko, gładko, tajemniczo i zmysłowo.Robi się fioletowo. Pieknie zgrywają się jagody,fiołkek,krokus i bez.I nagle wszystko zanika-nie czuję już nic! Protestuję-chcę dłużej!!!

newelka
newelka

Magnetyzujące połączenie - niewinne, a zarazem bardzo seksowne. Jest to jeden z najbardziej sensualnych zapachów jakie znam, a nie jest przy tym ani krzykliwy, ani wulgarny. Dla mnie te perfumy to taki "świeżak z lekko mroczną nutą". Ciepłe a ogólnym zarysie, umiarkowanie słodkie, aksamitne w odbiorze. Ja wyczuwam nutę wodną która daje mi rewelacyjne uczucie jakby chłodu jedwabiu przesuwającego się po skórze. Skojarzenia jakie mam z tymi perfumami to: tajemnica, lekki chłód przebywania w cieniu gęstego lasu latem, soczystość świeżo zerwanych owoców, samotnia. Polana w lesie na którą nie powinien trafić nigdy nikt oprócz nas, nasze miejsce, wyciszenie.

W tych perfumach nic nie wybija się naprzód, wszystko zgrywa się pięknie i otacza nosicielkę w postaci fioletowej aureoli dookoła.

Butelka ciekawa. Ja wyobrażałam ją sobie jak fioletowe wytłaczane na zewnątrz usteczka, a na żywo butelka okazała się być z bezbarwnego szkła z bezbarwną cieczą w środku, z tylną ścianką zabarwioną fioletowo z wtłoczonymi do środka (!) usteczkami. Od frontu to wygląda jak wystająca faktura ust, chociaż usta są schowane we wnętrzu ciosanej w prostopadłościan butelki.

Ja jestem zadowolona. Polecam.

karinawu
karinawu

Przyjemne,owocowe,dla mnie osobiscie to mix jesus del pozo halloween i amor amor Cacharela,cieplejsze niz jesus,chlodniejsze niz amor. Cieple,dosc slodkie,przyjemne.Wyczuwam glownie jagody i fiolka,pozniej wanilie.
Trwalosc powinna byc lepsza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Purplelips, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Purplelips, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purplelips marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purplelips marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain Shalimar Parfum Initial Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lolita Lempicka Si Lolita Lanvin Eclat d’Arpège Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Oriflame Mirage Christian Dior J`adore Mugler Angel Eau de Toilette Hugo Boss Boss Woman Montale Aoud Damascus Prada Prada Candy L'Eau Burberry Burberry Women Salvador Dali ITISDREAM Calvin Klein CK One Elizabeth Arden Sunflowers Avon Herve Leger Ete Lalique Fleur de Cristal Nina Ricci Nina Salvatore Ferragamo Incanto