Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Purplelight Salvador Dali dla kobiet

Purplelight Salvador Dali dla kobiet

Purplelight Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Purplelight marki Salvador Dali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Purplelight został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są liść bambusa i kwiat wiśni; nutami serca są bez, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, wetyweria i migdałowiec.

Liść bambusa Kwiat wiśni

Bez Jaśmin Gardenia tahitańska

Piżmo Wetyweria Migdałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purplelight by Salvador Dali.

Purplelight Recenzje Perfum

oli
oli

Recenzja tak krótka jak projekcja i trwałość tego zapachu:

Bardzo przyjemny i świeży zapach na wiosnę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Purplelight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Purplelight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purplelight marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purplelight marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

DSQUARED² She Wood Penhaligon`s LP No:9 Escada Escada Magnetism Hugo Boss Deep Red Hermes Eau des Merveilles Prada Infusion d'Iris Clinique Aromatics in White L`Artisan Parfumeur Mechant Loup L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Penhaligon`s Peoneve DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Chanel Cristalle Eau de Toilette Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Rocher Rose Oud Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Givenchy Organza Indecence Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Belle d`Opium