Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Little Kiss Cherry Salvador Dali dla kobiet

Little Kiss Cherry Salvador Dali dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

wodny

Little Kiss Cherry marki Salvador Dali to kwiatowe perfumy dla kobiet. Little Kiss Cherry został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są yuzu, cytryna amalfi i liczi; nutami serca są kwiat wiśni, kamelia i lotos; nutami bazy są magnolia, piżmo i ryż.

Yuzu Cytryna Amalfi Liczi

Kwiat wiśni Kamelia Lotos

Magnolia Piżmo Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Little Kiss Cherry by Salvador Dali.

Little Kiss Cherry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Little Kiss Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Little Kiss Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Little Kiss Cherry marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Little Kiss Cherry marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Neroli Anna Sui Dolly Girl On The Beach Air-Val International Disney Minnie Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Mary Kay Journey Norell Norell Guerlain Un Air de Samsara Burberry Burberry London Special Edition for Women Lili Bermuda Lily Anucci Dalini La Bouquetiere Violette de Paris Ramon Molvizar Sol Sun