Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Le Roy Soleil Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są ambra i cedr.

Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Brazylijskie drzewo różane Geranium

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil Homme by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
DSQUARED² He Wood Alfred Dunhill X-Centric Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Jennifer Lopez Deseo for Men Lobogal Naceo Vert The Different Company Sel de Vetiver L`Erbolario Corteccia (Bark) Jardin de France Eau boisee Donna Karan DKNY Men 2009 CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Cartier Roadster Sport Trussardi L'Uomo