Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Le Roy Soleil Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są ambra i cedr.

Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Brazylijskie drzewo różane Geranium

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil Homme by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Good Life Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde Creed Royal Oud Tom Ford Amber Absolute Rouge Bunny Rouge Embers Giorgio Armani Armani Code Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin Hermes Elixir des Merveilles Byredo Oliver Peoples Indigo Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Profumum Roma Acqua Viva Marc Jacobs Bang Bang LM Parfums Vol d'Hirondelle L`Occitane en Provence Eau de Vétyver DSQUARED² Intense He Wood Tom Ford Costa Azzurra Eau D`Italie Jardin du Poete Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Robert Piguet Bois Noir CoSTUME NATIONAL Costume National Homme