Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Le Roy Soleil Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są ambra i cedr.

Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Brazylijskie drzewo różane Geranium

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil Homme by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Homme Recenzje Perfum

Le Roy Soleil Homme by Salvador Dali 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Davidoff Cool Water Deep Lacoste Lacoste Pour Homme Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Baldessarini Del Mar Caribbean Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Loewe Agua de Loewe Perfumer`s Workshop Samba Red Man Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Smell Bent Pere Noel Coward Norma Kamali Ceremony Parfums Berdoues 1902 Tonique