Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Le Roy Soleil Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są ambra i cedr.

Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Brazylijskie drzewo różane Geranium

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil Homme by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil Homme marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Jo Malone Vetyver Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Jil Sander Jil Sander Man Absolute Jasper Conran Jasper Conran Him Jo Malone Sweet Lime & Cedar Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Perfumer`s Workshop Samba Natural Man M. Asam Men Wild Water Ministry Of Sound Nightlife for Him Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima LR Agent XY