Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Le Roy Soleil Extreme for Men Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Extreme for Men Salvador Dali dla mężczyzn

Le Roy Soleil Extreme for Men marki Salvador Dali to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Le Roy Soleil Extreme for Men został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i liść ananasa; nutami serca są kardamon, lawenda i zielone jabłko; nutami bazy są haitańska wetyweria, ambra, mech i piżmo.

Bergamotka Cytryna Liść ananasa

Kardamon Lawenda Zielone Jabłko

Haitańska wetyweria Ambra Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil Extreme for Men by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Extreme for Men Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

powiem szczerze,że to całkiem fajny zapach.Przyjemny w odbiorze,ułożony,pozbawiony "krzykliwości".Taki przyjemniaczek dobry do pracy bądz miejsc gdzie nie chcemy "atakować" otoczenia.Motywem przewodnim jest dla mnie lawenda i kardamon.Całosc jest tak skomponowana,że momentami powiedziałbym ,ze wyczuwam tutaj lekkie zabarwienie kawowe,chociaż kawy w składzie nie ma.Tak jakby lekka kawa z mlekiem pobrzmiewa gdzies w tle. Może to jednak tylko moje złudzenie ? Zapach trzyma sie mojej skóry juz ponad 10 godzin przy umiarkowanej projekcji.Warto poznać chociażby przelotnie.

redson
redson

Czy przypominają one Gianfranco Ferre for Men? bo skład dość podobny

Le Roy Soleil Extreme for Men by Salvador Dali 3.60 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil Extreme for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil Extreme for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil Extreme for Men marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil Extreme for Men marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Boucheron Boucheron Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia Boucheron Jaipur Homme Givenchy Very Irresistible for men Versace Versace Man Michael Kors Michael for Men Bentley Bentley for Men Intense Dolce&Gabbana D&G Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Homme Sport Issey Miyake Nuit d’Issey Chanel Pour Monsieur Hugo Boss Boss Bottled Night Baldessarini Strictly Private Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Sisley Eau de Campagne