Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Le Roy Soleil Salvador Dali dla kobiet

Le Roy Soleil Salvador Dali dla kobiet

Le Roy Soleil Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Le Roy Soleil marki Salvador Dali to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Le Roy Soleil został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są ananas, mandarynka, jabłko, bergamotka, brazylijskie drzewo różane, cytryna, kwiat papai i rabarbar; nutami serca są cyklamen, morela, goździk (roślina), cynamon, orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia i wetyweria.

Ananas Mandarynka Jabłko Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Cytryna Kwiat papai Rabarbar

Cyklamen Morela Goździk (roślina) Cynamon Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roy Soleil by Salvador Dali.

Marina De Bourbon

Le Roy Soleil Recenzje Perfum

ysabell
ysabell

Ależ kameleon z tego słoneczka! Otwarcie jest bardzo gorzkie, cytrusowe, męskie, sztuczne. Później robi się delikatnie, nienachalnie, kwiatowo i ciepło. I tak już zostaje. Na mnie bardziej słodko niż przyprawowo, bardziej kwiatowo niż orientalnie. Bardzo bezpieczny, bardzo... ładny.

magdala
magdala

Dawno, dawno temu, jako debiutantka w świecie zapachów, powąchałam (no nie raz, bo pracowałam w perfumerii) pewien zapach. Powąchałam ze względu na dziwną, kiczowato-artystyczną buteleczkę.I wiecie co? Zapomniałam jak ta butelka wygląda, bo po kilkunastu minutach ten zapach nie dał o sobie zapomnieć.Nie,żeby był duszący, nic z tych rzeczy - no właśnie miał taki spokojny, dostojny przepych, ale taki w sumie dla każdego (kto lubi przepych oczywiście;)Taki Król-Słońce dla mas (wszak jesteśmy już po rewolucji). Pięknie to ujęła Salvadora - sycący, ale nie przesycony. Miniaturki na Allegro po niebotycznych cenach, wiec na razie odpuszczę, ale chęć pobycia Słońcem pozostała.

amanda
amanda

Z wielu składników powstał ciekawy,nieprzeładowany zapach.
To jeszcze poprzedniejsze lata się kłaniają.
Na bogato i solidnie.
Początek mnie zmyla,ponieważ wychodzi lekka kwaskowatość i wytrawność,czyli coś,czego nie lubię w perfumach.
Jednakże trwa to króciutko i mam oto na skórze ciepło,aksamitność i aromatyczność przypraw.
To przyprawy z owocami,które już nie mają takiej mocy,ale nabrały soczystości od owoców.
Dobra to więc komitywa,jedno z drugim mają ciekawe nienachalne brzmienie.
To co najintensywniej do mnie dociera,to cynamon z drewnem różanym.

perfumeholic88
perfumeholic88

Niesłychanie rzeczy ten zapach wyprawia na mojej skórze i testowałam go aż 3 razy, aby stwierdzić, że absolutnie się nie polubiliśmy. O ile początek zapowiada się nieźle, bo czuć słodkie owoce i kwiaty to już po kilku minutach diametralnie się to zmienia. Nadchodzi zapach rodem z garażu, czyli smar, jakieś oleje i tym podobne ´´zapaszki´´. Te aromaty są tak silne i tak dominujące, że za każdym razem robiło mi się słabo i czym prędzej musiałam szorować nadgarstki. Na innych Le Roy Soleil układa się inaczej, dużo lepiej, a mnie ewidentnie nie lubi niestety z wzajemnością.

salvadora
salvadora

Uczta zapachowa.doskonale czuć gorycz przypraw, kwaskowatość owoców, słodycz kwiatów. Coś pięknego...
Taka różnorodność nut zapachowych bardzo rzadko spotykana. Przy tym nie jest to przesycone, a sycące...Nie jest za słodki, za ostry, za gorzki. Intrygujący i ponadczasowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Le Roy Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Le Roy Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roy Soleil marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roy Soleil marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Fendi Fendi Theorema Christian Dior Dune Cartier Must de Cartier Cartier Le Baiser Du Dragon Juliette Has A Gun Lady Vengeance Annick Goutal Songes Cartier La Panthere Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Serge Lutens La Fille de Berlin Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Jil Sander Sun M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Joop! Joop! Femme Aramis Tuscany Per Donna Montale Aoud Damascus Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Cacharel LouLou Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Molinard Habanita