Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet

Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet

Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Laguna Maravilla Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Laguna Maravilla marki Salvador Dali to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Laguna Maravilla został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i werbena; nutami serca są jaśmin, róża, cyklamen i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Werbena

Jaśmin Róża Cyklamen Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laguna Maravilla by Salvador Dali.

Laguna

Laguna Maravilla Recenzje Perfum

newelka
newelka

Są bardzo świeże, mydełkowate, a przy tym słodkie (ale nie ulepne).

Laguna? Może, ale nigdy nie byłam na lagunie. Za to mi kojarzą się z Giżyckiem, żaglówkami i chłodnym powietrzem od jezior. W ogóle z rześkim letnim powietrzem o poranku. Oprócz oczywistych cytrusów i werbeny da się wyczuć w nich iglaste drzewa, ambrę, trochę kwiatów i dosłownie odrobinkę pudru. Wanilia jak zwykle na mnie sie chowa ale w przypadku tego zapachu mi to w zupełności nie przeszkadza. Mają w sobie świeżość mięty - ale przekornie właśnie bez mięty. Całość robi wrażenie chłodne, z odrobiną ciepełka waniliowo-ambrowego które z czasem nabiera odrobinę mocy. Są trochę właśnie jak miętowa masa w nadziewanej czekoladzie, przegryzana dająca wrażenie chłodu i słodyczy zarazem.

Dla mnie to perfumy weekendowe/urlopowe. Świetnie się w nich odpoczywa. Tak w zasadzie to nazwałabym je raczej "Laguna Sport" bo kojarzą mi się z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Kolor flakonu świetnie oddaje ich charakter, forma - już przekombinowana w stronę kiczu. I ten straszny, wielki, plastikowy nochal jako korek...

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Są cudownie świeże, bardzo podobne do Laguny nie tylko wizualnie. Jednak składniki są mniej złożone jest mniej słodka, bardziej wytrawna, nie ma w niej maliny, kokosa ananasa ani fasolki tonki- co czyni je bardziej wytrawną, mniej egzotyczną. Kocham Lagunę ... ale to oczywiste, że i tej musiałam wypróbować. Polecam kobitką lubiącym świeże, rajskie perfumki. I jeszcze jedno jest bardzo trwała!!!

chjena
chjena

Nie znam klasycznej Laguny (a szkoda!), ale aż dziwią mnie porównania wersji Maravilla do tej różano-drzewnej, wielonutowej...

Maravilla to właściwie typowo świeży unisex. Fani werbeny odnajdą charakterystyczny aromat ziołowych cukierków, jest też kolońska nuta cytryny, bergamotki i tangeryny. Lekko podduszają konwalie z ambrą.

Na wielkie upały za sztuczny, a w chłodniejsze dni jego byt nie ma większego sensu. Serio, nie wiem w jakim celu powstał ten flanker, ale ktoś chyba tego dobrze nie przemyślał, albo postanowił zarobić po prawie 20 latach na fali wciąż popularnej pierwszej wersji Laguny. Niestety, nie jest to wybawiające orzeźwienie na pustyni godne rozczarowania fatamorgany, a raczej smętne rozgryzanie cukierków werbenowych w kącie, znalezionych gdzieś na dnie naszej torebki. Nędzna namiastka wakacji.

marla
marla

ja go bardzo lubię. Za tą cenę warto. Jest dziwaczny to fakt- jak sam Dali, ale ja to kocham. Dziwactwo w nim, bo jest świeży, ale jednoczesnie mocny i intrygujący. Czuć cytrsusy i wanilię. Dziwak ale mój faworyt.

Laguna Maravilla by Salvador Dali 3.46 out of 5 based on 15 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Laguna Maravilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Laguna Maravilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laguna Maravilla marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laguna Maravilla marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Salvador Dali Laguna Pierre Balmain Vent Vert Guerlain Shalimar Montale Aoud Damascus Molinard Habanita Eau de Parfum Joop! Joop! Le Bain Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Yves Saint Laurent Belle d`Opium Salvador Dali ITISDREAM Lalique Amethyst Cacharel LouLou Christian Dior J`adore Donna Karan DKNY Delicious Night Burberry Burberry Brit Giorgio Armani Emporio Armani Lei Yves Saint Laurent Baby Doll Lalique Fleur de Cristal Calvin Klein Obsession