Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet

ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet

ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Filmy
ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISLOVE Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

ITISLOVE marki Salvador Dali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. ITISLOVE został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są grejpfrut, różowy pieprz i granat; nutami serca są irys, kocanka, narcyz i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Grejpfrut Różowy pieprz Granat

Irys Kocanka Narcyz Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ITISLOVE by Salvador Dali.

ITISLOVE Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Zapach o trzech obliczach, z czego drugie, to od serca, najmniej chce pokazać swoją twarz. Tak zwany top, to granat z domieszką, właściwie jednym kęsem grejpfruta. Smakowanym i za chwile odstawionym. Próbujemy poznać jego odmianę poprzez gryz, robimy to z zamkniętymi oczami. Wspólnie tworzy się z tego zapach kiwi, prawie dojrzałego - wchodzącego już w oblicze do spożycia, z kwaśności w słodkość. To nie jest mdła słodkość, chociaż bardzo uplastyczniona. Niedelikatna i niezwiewna. Kojarząca mi się z zieloną farbą wyciśniętą z tubki, o budyniowej konsystencji. W tle natomiast umiejscowił się różowy pieprz. Szorstki i obcierający jak drzazgi wystające z drewna. Stłumiony, co mnie przy tej formie jaką raczy ITISLOVE nie dziwi. Te górne nuty są całkiem oryginalne, bo gdyby zabrać ten różowy pieprz, to kompozycja przypomina mi płyn do mycia naczyń. Bardziej gęsty i żelowy - to ją odróżnia. Brakuje soczystości i promienności. Oczywiście piszę tutaj o wrażeniu zapachowym. Serce niezbyt rwie się do przodu, obecnie jest w spoczynku. Zauważam pewne rozwodnienie się i rzadkość w odniesieniu do góry. Kwiaty są mocno wycofane, nieregularne i zwolnione jak przy bradykardii. Niemniej nie rozjeżdża się to, a to dlatego że ta kompozycja ma w sobie coś takiego co ją harmonizuje i utrzymuje w dalszym pulsie. Zapewne one. Kocankę idzie wyczuć ale słaba w swoim nasileniu, nie mogę o niej za dużo napisać. Szkoda, bo bardzo ją lubię w damskich kompozycjach, nadaje im takiego drzewnego rysu, może nawet męskiego, ale nie przenosi kompozycji w rejon naszej półki – jeśli będzie kobieca, to taka pozostanie. Róża bardzo delikatna, reszta składników nie do wyłapania dla mnie, może kiedyś. Taka główna rzecz która mnie zainteresowała ujawnia się w momencie trzeciego oblicza, gdy zapach gaśnie. Wanilia, drzewo sandałowe, piżmo i zamykająca wszystko ambra. Cały ten finał ze sporym odniesieniem do YSL Cinema oraz Rimy XI Carner Barcelony. Spożywczy, jadalny i apetyczny. Podsyca łaknienie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali ITISLOVE, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali ITISLOVE, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ITISLOVE marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ITISLOVE marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Diesel Diesel Green Feminine Salvatore Ferragamo Parfum Subtil L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Sonoma Scent Studio Wood Violet Bruno Acampora Musc Fiorucci Amore 14 White Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Modigliani Supreme Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Lulu Beauty Lulamae