Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

ITISDREAM Salvador Dali dla kobiet

ITISDREAM Salvador Dali dla kobiet

ITISDREAM Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISDREAM Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia ITISDREAM Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

ITISDREAM marki Salvador Dali to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. ITISDREAM został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są hiacynt, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, cedr i ambra.

Grejpfrut Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Hiacynt Róża Magnolia

Piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ITISDREAM by Salvador Dali.

ITISDREAM Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Wiosenno letnia kwiecistość. Róża pożeniona z porzeczką, do tego w tle hiacynt. Podoba mi się jego lekkość, dyskretność (nie wyczuwalny jeśli nikt się nie nachyla nade mną), a z drugiej strony ujmująca kobiecość i elegancja. Zgadzam się newelką - świetny do pracy na cieplejsze dni. Nie wadzi nikomu, a jednak jest przyjemny.

newelka
newelka

Mój zapach na nadchodzące lato.
Świeżo-owocowo-kwiatowy.

Nie jest jednym z "tych kontrowersyjnych zapachów Dalego", określiłabym go raczej jako bezpieczny.

Przede wszystkim - świeży. Zdecydowanie dla wielbicielek sterylności, czuję się w nim cały czas jakbym wyszła samo co spod prysznica. Nawet jeśli się zmęczę, nawet jeśli mam "biegany" dzień - w nim cały czas czuję się świeżo. To nie jest zapach specjalnie zwracający uwagę na zasadzie: "oho użyłam perfum", a raczej "oho pachnę dobrze!" sama w sobie. Niektórym może się kojarzyć z szamponem do włosów - ale dla mnie to plus. Zostawia na włosach wrażenie jakbym samo co je umyła i pozwoliła im wyschnąć na słońcu, na wietrze, na łące... Romantyczne takie.

To zapach również owocowo-kwiatowy, ale ta kategoria kojarzy mi się z banalną słodyczą - ten zapach nie jest słodki. Ani tym bardziej nie jest spożywczy. Jeśli już idziemy w jakieś skojarzenia to szybciej z kwiatowo-owocowym mydłem do rąk w płynie, z dobrej jakości płynem do prania tkanin itp. Taak, zdecydowanie pachnie jak świeżo wyprane i wypłukane w dobrej jakości płynie do płukania tkanin, pranie.

Nie jest miękki, nie jest otulający, nie jest przesłodzony. Widzę jego granice, jakąś taką "chropowatość" i nieułożoność do ciała - nie jest jak elastyczna koszulka letnia, raczej za to - jak świeżo wyprana i wyprasowana koszula w pastelowym kolorze. I właśnie tak zachowuje się na ciele - nie przylega a trochę odstaje jak usztywniona właśnie prasowaniem koszula.

Ewidentnie nadaje się do pracy. Moje nadzieje głownie są związane z olbrzymimi upałami - bo mam wrażenie ze ten zapach jako jedyny nie będzie mnie wtedy drażnić.

Trwałość ciężko mi ocenić - ja go na sobie nie czuję już po dwóch godzinach, a jednak i dużo później dostaję na jego temat komplementy gdy ktoś podejdzie do mnie blisko. Czuję go też delikatnie na włosach gdy wstaję rano kolejnego już dnia po aplikacji.

Butelka - słodka i kiczowata. Słowo, podoba mi się! ;) Ciekawy "korek" - wygięty gruby drut z kryształkami - nie muszę go zdejmować by użyć perfum, a zabezpiecza przed przypadkowym przyciśnięciem np. w torbie.

ITISDREAM by Salvador Dali 3.13 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali ITISDREAM, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali ITISDREAM, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ITISDREAM marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ITISDREAM marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Maravilla Pierre Balmain Vent Vert Salvador Dali Purplelips Guess Guess Seductive Guerlain Shalimar Parfum Initial Paco Rabanne Black XS for Her Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Lalique Fleur de Cristal John Galliano John Galliano Eau de Toilette Avon Herve Leger Ete Agent Provocateur Eau Provocateur Jessica Simpson Fancy Love Yves Rocher Comme Une Evidence L`Eau Montale Aoud Damascus Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Prada Prada (Amber) Hugo Boss Boss Woman Salvador Dali Laguna Burberry Burberry Brit Al-Rehab Nebras