Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fluidite Du Temps Imaginaire Salvador Dali dla kobiet

Fluidite Du Temps Imaginaire Salvador Dali dla kobiet

tuberozowy
Fluidite Du Temps Imaginaire Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Fluidite Du Temps Imaginaire marki Salvador Dali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fluidite Du Temps Imaginaire został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, bergamotka, indyjska tuberoza, szafran, wanilia bourbon i drzewo sandałowe.

Jaśmin Bergamotka Indyjska tuberoza Szafran Wanilia bourbon Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fluidite Du Temps Imaginaire by Salvador Dali.

Fluidite Du Temps Imaginaire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Fluidite Du Temps Imaginaire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Fluidite Du Temps Imaginaire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fluidite Du Temps Imaginaire marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fluidite Du Temps Imaginaire marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Cacharel Noa Carolina Herrera 212 Givenchy Only Givenchy Agent Provocateur Diamond Dust Edition Dorin Un Air de Paris Avon Spotlight Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Bruno Acampora Seplasia Anya`s Garden Moon Dance Cliff Richard Dream Maker Sprezzatura 707 Dolce Amoretto