Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de RubyLips Salvador Dali dla kobiet

Eau de RubyLips Salvador Dali dla kobiet

Eau de RubyLips marki Salvador Dali to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de RubyLips został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są grejpfrut, kwiat bawełny i konwalia; nutami serca są ananas, magnolia i wiciokrzew; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Grejpfrut Kwiat bawełny Konwalia

Ananas Magnolia Wiciokrzew

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de RubyLips by Salvador Dali.

Eau de Iceberg Pour Femme
Arpege Eclat d`Arpege
Eclat d`Arpege

Eau de RubyLips Recenzje Perfum

Eau de RubyLips by Salvador Dali 4.22 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Eau de RubyLips, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Eau de RubyLips, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de RubyLips marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de RubyLips marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic I Love Love Clinique Aromatics Elixir Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Mauboussin Mauboussin Versace Versense Bottega Veneta Bottega Veneta Oriflame Power Woman Thierry Mugler Alien Aqua Chic Franck Olivier Franck Olivier Cacharel LouLou Hugo Boss Deep Red Lalique Tendre Kiss Oriflame Amber Elixir Night Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Cartier Le Baiser Du Dragon Molinard Nirmala Hugo Boss Boss Orange Calvin Klein Truth Britney Spears Believe Salvador Dali Laguna