Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dali marki Salvador Dali to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau de Dali został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karoline Vieth. Nutami głowy są ananas, zielone liście, brzoskwinia, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia, cedr i Śliwa.

Ananas Zielone liście Brzoskwinia Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr Śliwa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dali by Salvador Dali.

Eau de Dali Recenzje Perfum

Eau de Dali by Salvador Dali 3.75 out of 5 based on 16 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Eau de Dali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Eau de Dali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dali marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dali marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Dalissime Yves Saint Laurent Baby Doll Salvador Dali Dali Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Donna Karan Black Cashmere Hermes Eau des Merveilles Lanvin Arpege Calvin Klein Reveal Moschino Cheap & Chic I Love Love Cartier La Panthere Serge Lutens Ambre Sultan Donna Karan DKNY Giorgio Armani Armani Code for Women Gucci Gucci Rush Montale Chypre - Fruite Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Lorenzo Villoresi Teint de Neige Salvador Dali Salvador Dali Versace Versense Dolce&Gabbana Sicily