Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet

Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia Eau de Dali Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dali marki Salvador Dali to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau de Dali został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karoline Vieth. Nutami głowy są ananas, zielone liście, brzoskwinia, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia, cedr i Śliwa.

Ananas Zielone liście Brzoskwinia Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr Śliwa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dali by Salvador Dali.

Eau de Dali Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Bardzo przyjemnie mi się nosi Eau De Dali w ten letni czas. Perfumy są leciutkie, ale zarazem ciepłe i otulające. Rzeczywiście w retro stylu, ale to retro takie z przymrużeniem oka. Nie czuć jakiejś ogromnej historii w tych perfumach. Jest w nich coś uspokajającego, i dodającego otuchy. Przypomina mi trochę Lagunę, ale tutaj nuty są bardziej rozmyte, łagodne. Trwałość dość dobra. Zapach długo snuje się przy szyi i czuć go za każdym podmuchem wiatru.

mala9mi
mala9mi

Tak pachniały lata 90-te. Słowo daję, pierwszy psik i już się cofam o 20 lat. Dziwna moda ale raczej to, co nosiły wtedy młodsze i starsze kobiety a nie nastolatki - kolory ziemi, beże, brązy, spódnice do ziemi, drobne kwiatowe wzorki, do tego obszerne swetry, brązowe szminki. Raczej naturalność niż kolorowy kicz.
Sam zapach - nie umiem w nim wyodrębnić nut. Jest złożony, dla mnie mocno kwiatowo-mydlano-pudrowy. Z lekka niedzisiejszy ale całkowicie przystępny i noszalny. Bardzo przywołuje wspomnienia choć totalnie nie mój i nie umiem go nosić. Pewnie gdybym w latach 90-tych miała lat tyle co teraz to bym go kochała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Eau de Dali, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Eau de Dali, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dali marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dali marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Dali Eau de Toilette Cartier La Panthere Yves Saint Laurent Baby Doll Guerlain Shalimar Salvador Dali Dalissime Salvador Dali Salvador Dali Donna Karan Black Cashmere Hermes Eau des Merveilles Lanvin Arpege Donna Karan DKNY Serge Lutens Ambre Sultan Cartier Le Baiser Du Dragon Montale Chypre - Fruite Mariah Carey M Lorenzo Villoresi Teint de Neige Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Moschino Couture! Dolce&Gabbana Sicily Rochas Femme Rochas Moschino Cheap & Chic I Love Love