Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Dalistyle Salvador Dali dla kobiet

Dalistyle Salvador Dali dla kobiet

wodny
Dalistyle Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Dalistyle marki Salvador Dali to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Dalistyle został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, mandarynka, gruszka i lotos; nutami serca są kwiat brzoskwini, gardenia i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, jagody, wanilia, gruszka i cedr.

Pomarańcza Czarna porzeczka Mandarynka Gruszka Lotos

Kwiat brzoskwini Gardenia Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo Jagody Wanilia Gruszka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dalistyle by Salvador Dali.

Dalistyle Recenzje Perfum

kr27
kr27

Wspaniały świeżak i nawet trwałość miał poprawną bo do sześciu godzin. Na mnie czuć było cytrusy i nuty zielono-kwiatowe. Wart wypróbowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Dalistyle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Dalistyle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dalistyle marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dalistyle marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Giorgio Armani Armani Christian Dior J`adore Eau de Toilette Orsay L'Or de Say No. 1 Salvador Dali Dalissime Avon Surrender Yves Rocher Tendre Jasmin Coty Vanilla Fields Alexander McQueen Kingdom Coty Pret a Porter Elizabeth Arden Green Tea Guerlain La Petite Robe Noir Jeanne Arthes Capricieuse Halloween Halloween Fatal Rose Jeanne Arthes Amore Mio Passion Gres Cabochard Parfum Salvador Dali ITISLOVE Intense Bi-es Vespre Salvador Dali Little Kiss Cherry Bi-es Moi