Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Dalistyle Salvador Dali dla kobiet

Dalistyle Salvador Dali dla kobiet

wodny
Dalistyle Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Dalistyle marki Salvador Dali to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Dalistyle został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, mandarynka, gruszka i lotos; nutami serca są kwiat brzoskwini, gardenia i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, jagody, wanilia, gruszka i cedr.

Pomarańcza Czarna porzeczka Mandarynka Gruszka Lotos

Kwiat brzoskwini Gardenia Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo Jagody Wanilia Gruszka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dalistyle by Salvador Dali.

Dalistyle Recenzje Perfum

kr27
kr27

Wspaniały świeżak i nawet trwałość miał poprawną bo do sześciu godzin. Na mnie czuć było cytrusy i nuty zielono-kwiatowe. Wart wypróbowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Dalistyle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Dalistyle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dalistyle marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dalistyle marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 The Body Shop Zestini Elizabeth Arden Iced Green Tea Roger & Gallet Cedrat Pierre Balmain Monsieur Balmain Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Le Jardin Retrouve L`eau du Jardin Acorelle Jardin des Thes Stila Jade Blossom La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Rose en Bos Viridescent