Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Dalimix Gold Salvador Dali dla kobiet

Dalimix Gold Salvador Dali dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Dalimix Gold Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Dalimix Gold marki Salvador Dali to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dalimix Gold został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są galbanum, konwalia i mięta; nutami serca są jaśmin, róża, liść czarnej porzeczki i pieprz; nutami bazy są piżmo, paczula i korzeń irysa.

Galbanum Konwalia Mięta

Jaśmin Róża Liść czarnej porzeczki Pieprz

Piżmo Paczula Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dalimix Gold by Salvador Dali.

Dalimix Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Dalimix Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Dalimix Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dalimix Gold marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dalimix Gold marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Tommy Hilfiger Freedom for Her Bath and Body Works Sea Island Cotton Gap Heaven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Arrogance Arrogance pour Elle Nicolas Danila Asian Gardens Boadicea the Victorious Delicate Caesars World Ferentina Max Azria BCBGirls Nature Dana Zig Zag Dorin Roses des Vents Est