Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Calice De La Seduction Eternelle Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

Calice De La Seduction Eternelle Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Calice De La Seduction Eternelle Salvador Dali dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Calice De La Seduction Eternelle marki Salvador Dali to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Calice De La Seduction Eternelle został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, cedr, róża, pomarańcza, haitańska wetyweria, labdanum, ambra, wanilia i liść indonezyjskiej paczuli.

Jaśmin Ylang-ylang Cedr Róża Pomarańcza Haitańska wetyweria Labdanum Ambra Wanilia Liść indonezyjskiej paczuli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calice De La Seduction Eternelle by Salvador Dali.

Shalimar Parfum Initial

Calice De La Seduction Eternelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Calice De La Seduction Eternelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Calice De La Seduction Eternelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calice De La Seduction Eternelle marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calice De La Seduction Eternelle marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Sean John Unforgivable Women Krizia Spazio Krizia Donna Ulric de Varens Varens Kiss Corday Toujours Moi Jasper Conran Mistress Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) E. Coudray Nohiba Allegri Allegri Lancome Tresor Diamant Noir