Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Black Sun Sport Salvador Dali dla mężczyzn

Black Sun Sport Salvador Dali dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Black Sun Sport Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Black Sun Sport marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Black Sun Sport został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, ambra, piżmo, yuzu, cedr i geranium.

Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo Yuzu Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Sun Sport by Salvador Dali.

Black Sun Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Black Sun Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Black Sun Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Sun Sport marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Sun Sport marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Calvin Klein CK One Summer 2007 Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Gap The Natural Jasper Conran Mister Etro Via Verri Vintage Limited Edition Profumi del Forte By Night Black Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Ulrich Lang Anvers Parfumerie Generale Bois Naufrage